Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használtan tornadresszt vett...

Használtan tornadresszt vett valaki vagy esetleg megérné?

Figyelt kérdés
szeretnék venni ilyen itthoni használatra a pasim unszolására rászántam magam ő szeretne abba kényeztetni és gondoltam használtan lehet hogy jó lenne mert újonnan láttam 2500ft-ért de szerintem az drága 17L

2013. ápr. 21. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Venni nem vettem még használtan, csak újonnan, és nem is szeretnék.

Viszont húztam már magamra használt dresszt (természetesen mos máséra gondolok), és volt benne valami bizsergető érzés.

2013. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt miféle bizsergető érzésre gondoltál kellemetlen volt vagy mi?? hány éves vagy??
2013. ápr. 22. 15:26
 3/6 ívy1 ***** válasza:
2500 az nem sok érte,pamut vagy fényes ?
2013. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

#1-es válaszolok a kérdezőnek: Fiú vagyok, már nem a teenager korosztályból és szeretem a tornadresszeket. Egyébként hetero, már feleségem van, és ő is tud erről a szenvedélyemről.

A bizsergető érzés pedig teljesen pozitív értelmet jelent, még abból a korból származik, amikor este a suliban az edzések alatt mosdóba kéredzkedtem, és a lányok elhagyott tornadresszeiből válogattam nekem megfelelő méretet. Nos, titokban ebből vittem el és vettem fel.

2013. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vettem használtan, hibátlan, megkímélt állapotú lycra volt, és kényelmes is. Na meg kimosva adták el.
2013. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Turiban vettem már többször is. Szintén a pasim kedvéért és magaméért persze. Nagyon megéri mert márkásak, szexik alig használtak vagy még egyáltalán nem is, és olcsó 1500Ft. Egyébként ezek tíz környékén vannak újonnan, úgy hogy tényleg nagyon megéri! 37L
2013. máj. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!