Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tornadresszt vegyek?

Milyen tornadresszt vegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem itthon tornázni, meg járok is el kocogni, igazából elsősorban alá öltözetnek kellene, egy barátnőm javasolta ezt még.

Én nekem suliban kötelező volt a tornadressz mert sport tagozatos általánosba jártam és végig kellett hordanunk, Hozzászoktam már hogy abban tornázok, meg kényelmes is volt, és a derekam sem fázott ha hajolgattam.

Gimiben is hordtam végig alá öltözetnek, volt amikor nem vettem rá semmit ha meleg volt a terembe vagy már kint tesiztünk a meleg jó időbe.

Elkezdtem már tornázni itthon de rájöttem hogy dresszben kényelmesebb lenne, mert a póló nadrág kombináció nekem nem olyan kényelmes, és itthon amúgy sem látna senki.

A régi dresszeim már nincsenek meg, suli után odaajándékoztam, meg a selejtes darabokat kidobáltam.

Én olyan dresszt vennék ami azért minőségileg ott van jó lenne rám, mert 180 cm magas vagyok és 65 kg.

meg azért az anyaga is bírja, meg legyen szellősebb, tehát ne pamut.

Rövid ujjú dresszeket sosem szerettem mert mindig felcsúszott az ujja a hónaljamig főleg aminek feszült és elég kényelmetlen volt. Hosszú ujjút keresnék elsősorban, meg lehetőleg olyat amit nem lenne gáz ha az utcára is felvenném, persze nyáron.

Akinek van ötlete és tud egy üzletet ahol lehet kapni annak megköszönném a válaszát.



2013. márc. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Utcára nem tudom, hogy mennyire gáz, vagy nem tudom, hogy miért akarsz benne az utcán mászkálni.

Esetleg még a Hervisben és az Intersportban is megnézheted.

2013. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy most látom, hogy gyerekméretet linkeltem.
2013. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt méretre lehet rendelni:

[link]

2013. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes minőség:

[link]

2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, előző válaszoló üzenetét javaslom én is, találsz e-mail címet és telefonszámot a honlapon (most nem írom ide, reklám lenne, ha érdekel, kérd el privátban a hölgy nevét és telefonszámát). Javaslom a kapcsolatfelvételt előre az egyszerű rendelés előtt. Olyan méretet csinálnak és küldenek, amilyet szeretnél. Mi az utóbbi időben innen rendeltünk 182-es dresszeket, nem is keresünk boltban. Anyagban, színben bármit megvarrnak, rövidujjú, hosszúujjú nem akadály. A hagyományos dresszből a hosszúujjú modell az Olga, a rövidujjú a Lotti. Sőt, megjegyzem, fiú létemre egyedi futó aláöltözetet is varrtak és postáztak nekem.

Emellett létezik a bg tornadressz webáruház, tőlük is rendeltünk már. Ez is kiváló minőség, árban viszont magasabb, mint a fess.

Sok sikert!

Üdv.

2013. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen tornázok otthon tornadresszben meg futni is abban járok aláöltözve.

Mivel faluban lakok így ki merek menni vele az utcába is főleg ha csak néhány háznyira megyek át a barátnőmhöz mert vele szoktunk edzeni és persze jó idő van akkor csak egy szál dresszbe megyek ki. Meg ha nagyon jó idő van kocogni is abba járunk el, maximum egy fehér pólót veszek rá, ha úgy tartja kedvem.

Én javaslom olyat vegyél ami a méretednek megfelel mert ha olyat veszel ami kisebb rád, de rádmegy annak az a baja szokott lenni hogy a bugyis része hátul a fenekénél könnyebben bevághat vagy kilóghat a bugyid ami elég ciki szokott lenni főleg ha ki is mennél benne.

Első körben főleg a nem túl meleg tavaszi időben javaslom vegyél hosszú ujjú dresszt, de nyáron is jó az mert könnyebben szellőzik az anyaga miatt elpárolog és az kellemes hűsítőbb érzés futásnál, de meleged sem lesz, és a karod is hűti. Mivel írtad hogy mindenképp hosszú ujjút szeretnél így javaslom még hogy nézelődj ilyen sportboltokban, ott is szoktak lenni jó egyszínű gyakorló dresszek, esetleg az aukciós oldalakat is nézegesd. meg ha van időd járkálj turkálókba van hogy ott is találni 1-1 jó darabot, ami teljesen jó állapotban van és stimmel is rád, mert oda beszoktak adni egyedileg is készített dresszeket, volt amikor én ott vettem egy nagyon jót, csak sajnos otthagytam a suliba és valakinek megtetszett :(

2013. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!