Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az ötujjas...

Nektek tetszenek az ötujjas cipők?

Figyelt kérdés

pl ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#cipő #vff #ötujjas
2013. ápr. 21. 19:38
1 2 3 4
 31/37 kacsacsirke válasza:
Pont most készülök venni. Deichmannban és sports directben javasoltak h nézzek szét. vagy ami nem eredeti vibram az nemolyanjó ?
2013. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

lehet kapni nem eredetit? Én úgy tudom, hogy a Vibram levédette és csomó szabadalma van rá. De van valamilye az adidasnak is (1db), meg vannak nem ötujjas mezitlábas vékonytalpú zero drop cipők is. Én csak a mountexet tudom, meg a vff.hu -t ahol vibramot lehet kapni nálunk. Persze jó drágán... ha van amerikában ismerősöd aki hazalátogat, akár 30$ alatt is lehet jót venni: [link] bár már csak 3 méretben van és mindjárt le is jár az akció, de 50$ alatt már sok vibramot meg lehet kapni külföldön és a max is olyan 75$ körül van nálunk meg 20-40ezer, szóval durva az árkülönbség:S ebayen van sok vibram hamisítvány, azzal kell vigyázni, meg még ebayen kívül is vannak fura boltok (általában a honlap címében benne van h vibram) amik hamisítványokat árulnak.

[link] külföldön annyi féle minimális cipő van, itt nálunk is van 1-2 márka? csak mert én nem hallottam ilyenekről itt.

2013. máj. 25. 05:10
 33/37 anonim válasza:
60%

Én nem viselek semmilyen állatból készült ruhát, cipőt.

Túl vannak népesedve? És ez azt jelenti, hogy már le kell gyilkolni őket? Az emberek is túl vannak népesedve, ennyi erővel őket is meg kéne ölni (bár sokakat tényleg meg kéne).

2013. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
És nem is eszed meg az állatokat?
2013. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem, fúj, undorító !!!
2013. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
De az állatokon tesztelt kozmetikumokat, a pofádra kened ugye?
2014. febr. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ronda, szokatlan. Viszont egészségtelen? Na azt nem. Ugyan úgy használod benne a talpizmokat, mint ha mezitláb lennél. Mezítláb pedig nem véletlen egészséges mászkálni. Annyi, hogy ez megvéd a kosztol, üvegszilánktól és egyéb veszélyektől.
2014. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!