Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használhatom még? Vettem egy...

Használhatom még? Vettem egy pólót a kínaiban, és hónaljnál nagyon izzaszt.

Figyelt kérdés

Vettem egy felsőt, sajnos olyan anyagbol van hogy kb az egész hónaaljamnál nagy folt keletkezik, így csak kardigánnal merem hordani,mert nagyon szép színe van. Azonban jön a jó idő, nem ismertek valamit ami a hónalj izzadást csökkenti? Vagy valami párna ami felszívja? Sajnos vannak még ilyen felsőim,pl takkoból az összes ruhába izzadok.. Zavaró de megtanultam mit hordhatok és mit nem! Általában trikókat,topokat vagy ingeket veszek hogy ne látszódjon az izzadás. Mindenféle pólóban látszik a nyom, de ha nem emelem meg a kezem,nem zavaró, ennél a pólónál meg mintha futottam volna. Ötletek??:/

17/L



2013. ápr. 21. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
rossmannban lehet kapni hónaljbetétet, szerintem egy próbát megér.
2013. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne hordj műszálas cuccokat, abban könnyebben lehet izzadni.

ha az izzadás kóros, akkor menj el bőrgyógyászhoz, tud olyan szert írni, ami visszafogja.


inkább hordj olyan felsőket, amik hónaljnál lengébbek, így nem tapadnak a bőrödhöz, és nem látszik meg azonnal a folt.

2013. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. ápr. 21. 23:04
 4/6 A kérdező kommentje:
ez is lenge,olyan ing-féle,és mégis..
2013. ápr. 21. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy pólóm, egyszer volt rajtam, műszálas, én is nagyon izzadok benne.

Ne hordd szerintem, mert tönkretesz.

Vagy lefogysz tőle :D Én nem venném fel.

2013. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Amiről később kiderül, hogy nagyon izzaszt, azt végső esetben elrakom hűvösebb időre, nem 30 fokban hordom, hanem csak 20 fokban.
2013. ápr. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!