Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem ezt a két ruhadarab...

RandomgirlLOL kérdése:

Felvehetem ezt a két ruhadarabot együtt? Szerintetek ronda? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Erről a pólóról: [link]

És hozzá erről a szoknyáról lenne szó: [link]

Nem tudom eldönteni, hogy nem túl ronda-e, szerintem a minták keverése eléggé érdekes... Mit javasoltok? Vegyem föl, vagy ne?

Szerintem jól állna, láttam már, hogy valaki ilyesmit vett fel, de szerintetek nem ronda?



2013. ápr. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nagyon tetszik, csak ne balerinacipővel!
2013. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mintásat nem kombinálunk mintással. A csíkos pólóhoz fekete vagy fehér alj, a szoknyához pedig olyan egyszínű felső passzol, amilyen szín a mintában megtalálható.
2013. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:SSS Kár, végül győzött az, hogy nm így veszem majd fel... xD

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor nyilván nagy hülyeség, mert egyszer azt hallottam, hogy mintásat lehet mintással felvenni... Már akkor gondoltam, hogy nem. xD

Első válaszoló, balerinacipővel miért ne? Milyen cipőt lehetne még felvenni hozzá?

2013. ápr. 22. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
lehet mintásat felvenni mintással, csak nem mindegy, milyennel. De ez az összeállítás elég idétlenül néz ki, a szoknya túl csajos, míg a póló inkább sportos.
2013. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem sok együtt.
2013. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igazából mindent lehet mindennel, nem tudom hány éves vagy de egy idő múlva az lesz hogy belenézel a tükörbe és egyszerűen látod hogy passzolnak-e egymáshoz, amíg veled nincs így/ nincs stílusod próbálj egyszerű ruhákat hordani kevés színnel


16/F

2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jött egy divathullám, hogy különböző mintákat keverhetsz, nekem személy szerint igénytelen hatása van.. mintha reggel csak kikaptál volna vmit a szekrényből..
2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a vegyes válaszokat, inkább nem veszem fel, nem tudom, hogy jutott eszembe. xD

Egyébként a póló, ha felveszem, látszik, hogy nem sportos, az is "csajos". :)

2013. ápr. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!