Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálykirándulásra fogunk...

Osztálykirándulásra fogunk menni május végén? (Kérdésem lent található)

Figyelt kérdés

Először Abaligetre fogunk menni a cseppkőbarlangba. Ott azt írták, hogy 12-13 fok lesz :/ Azt is írták, hogy zárt cipőbe menjünk. Utána a Szigeti Várba fogunk menni ... Azt követően pedig , Pécsre, ahol még nem tudjuk igazán, hogy mit fogunk csinálni .. Kérdésem az lenne, hogy akkor mibe menjek? Mivel szerintem május végén már van annyira meleg, hogy ne farmerbe és kabátkába menjünk.. de a barlangba hideg van :S szerintetek mi legyen?


Utóirat : légyszives ne írjátok azt, hogy még van rá 1 hónapom , mert én ilyen típus vagyok aki szereti előre megtervezni a dolgokat! Válaszokat (értelmes) előre köszönöm! :)



2013. ápr. 22. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A cicanaci kényelmes is, meg legyalább hosszú. Sztem zárt cipőnek is megfelel egy tornacipő + felvehetsz egy toppot és a barlangba egy kardigánt :) am meg jól is esik majd a melegben egy kis lehülés:D
2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*legalább
2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek a térdnadrág is jó ötlet lehet?
2013. ápr. 22. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet. bár én tuti h cicanaciba mennék, vagy ülepes nadrág, az sem olyan meleg de legalább nem is nagyon mini. De sztem kérdezd meg a többieket, hogy ők miben mennek:)
2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dobtam egy üziit! :)
2013. ápr. 22. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor az abaligeti barlangban voltam akkor rövidnadrágban+barlangban voltam és semmi bajom nem lett, nem kell túlzásba vinni, vigyél egy pulcsit aztán jóság van :)
2013. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is dobok egy üziit!
2013. ápr. 22. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem térdnadrágban menj és egy top-féleségben + vigyél egy pulcsit (vagy kardigánt, vagy hogy hívják azt..). Ha nem vagy nagyon fázós akkor a rövidnacit is megkísérelheted, május végén általában már dögmeleg van...főleg ha már most is az van.. :S

Mi hétfőn megyünk Pécsre kirándulni. :)


Jó kirándulást! :)


16L

2013. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!