Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátnőm szerint áprilisban...

A barátnőm szerint áprilisban még ne vegyek fel rövidnadrágot. Jelenleg 24 fok van, farmerban megsülök. Normális kérés ez? (24 F)

Figyelt kérdés
Azt mondta, ha most áprilisban felveszek rövidnadrágot, vagy 3/4-es nadrágot, akkor júliusban meztelenül akarok rohangálni? Mondtam neki, hogy szerintem a hőmérséklethez kell öltözni, nem a naptárhoz, erre azt mondta, akkor júliusban legyek meztelen, mert úgy kényelmes. Velem van a baj, vagy vele?
2013. ápr. 23. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
neked van igazad, és úgy öltözz, ahogy neked kényelmes, ne legyél ennyire papucs!
2013. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Vele:) Én lány vagyok, szal jobban fáznék de én is rövidbe járok.. am meg nyáron lehetsz majd félmeztelen:)
2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel valami gond lehet... mert miért ne öltözhetnél most is úgy mint nyáron ha egyszer meleg van? Szerinte fokozatosan vetkőzni kell vagy mi? Ha felveszed most akkor nyáron már tilos lesz? Jó hülye gondolkodása lehet.
2013. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a hozzá hasonló embereket, akik így gondolkodnak. Vegyél föl nyugodtan rövidnadrágot, van már olyan idő.

Egyébként egy pont után már tök mindegy, mit vesz föl az ember, így is-úgy is megsül. Szóval ha nyári hőségben meztelenül mászkálnál, akkor sem lenne jobb.

2013. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
24 évesen micsoda problémáid vannak...
2013. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő a gyökér nem te.
2013. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod elég hülyén és logikátlanul gondolkozik. Mostanában volt egy-két nap, amikor bántam, hogy a hosszú nadrágomat vettem fel, mert rohadt meleg volt. Az meg, hogy nyáron még ettől is sokkal melegebb lesz igaz, de nyilván senki se fog emiatt meztelenül rohangálni, én is ugyanúgy a rövid nadrágomat veszem fel majd nyáron, amit most is. Ezzel már nem lehet mit tenni.
2013. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne az évszakot, hónapot nézd, hanem a hőmérsékletet. Április elején még mínusz 1 fok volt, bundás csizmában és téli kabátban voltam. Senki nem mondta, hogy miért nincs rajtam ballonkabát és ballerina cipő, mert már április van. Meg is fagytam volna.
2013. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem menstruál ma véletlenül? O_o
2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is vehetsz fel nyugodtan,de ha faznal vegyel ala harisnyat! Sok csajt latok en is igy oltozni!
2013. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!