Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennétek így rövidnadrágot?

Ti felvennétek így rövidnadrágot?

Figyelt kérdés

van amikor átütnek az erek a lábamon talán azért mert túl vékony a bőr, és túl fehér is a bőröm.

de van amikor teljesen elmúlnak és semmi nem látszódik. ilyen hosszabb kék erek.

attól félek ha rövidnadrágot veszek fel a nyáron hogy egyszer csak majd látszódni fognak az erek a lábamon. általában a combomon, meg akkor ha pl lehajolok és a térdemnél ütnek át az erek. nem tudom mitől van ez, hogy néha látszódnak néha nem. de azt tudom,hogy ez még nem visszér. mert a visszér az másképp nézne ki , az állandóan látszódna.



de ti így felvennétek rövidnadrágot??:-S

mit lehetne ez ellen tenni??:s

próbálok azért egészségesen étkezni, még is ez a problémám már nagyon rég óta.:-/



2013. ápr. 10. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Napozz,barnább lábon kevésbé feltűnő


egyébként igen,felvennék,40fokban nem igazán érdekel,hogy más szerint hogy nézek ki,ha lehetne ruhát se vennék fel.

2013. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is napozz, ha lebarnulsz, nem fog annyira látszani és te is magabiztosabb leszel. Nem az étkezésen múlik szerintem, hanem egyszerűen ilyen a bőröd.
2013. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

majd egyszer megpróbálkozom a napozással de az én bőröm olyan hogy nem tud barnulni sem=DD


de másnál akkor miért nem ilyen?:S

nem értem hogy másnak miért nem látszódik szinte semmi.

pedig nem barna bőrüek. még sincs semmi ér ami látszódna nekik.

2013. ápr. 10. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Van más is, akinél ilyen (ahogy te is mondtad, vékony és fehér bőrnél), de ők sem hordanak rövidnadrágot :P Egy próbát mindenképpen megér a napozás, de ésszel és fokozatosan csináld, nehogy leégj, mint általában a nagyon fehér bőrűek... Illetve ha elkezdesz rövidnadrágot hordani és sokat vagy a szabadban, úgyis barnulni fogsz :)
2013. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D'a ***** válasza:
pici szoli? vagy barnító krém. spray? nem lesznek olyan feltűnőek az "erek" :)
2013. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szolit biztosan nem, barnító krémet sem szívesen kennék magamra

a napozással megpróbálkozom ha nem jön össze az sem akkor marad a nadrág, vagy hosszított ruha. de lehet bátorkodom és kipróbálom a rövid nadrágot, vagy szoknyát.

:) még nem tudom zavar engem nagyon:s.

2013. ápr. 10. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem is ilyen, de minden további nélkül hordok rövidnadrágot, nálam sokkal ocsmányabb testű emberek reklámozzák magukat mindenféle alig takaró rongyokban nyáron, nem az én lábamon fog kiakadni az amúgy is világhírűen szép átlag magyar ember.
2013. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ez igaz, vannak akiknek tényleg nem áll jól semmilyen rövid nadrág,vagy szoknya még is felveszik és nem zavartatják magukat.

:)

2013. ápr. 10. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hófehér a lábam, és látszanak az erek is, sosem zavart, másokat sem, csak dicsérni szoktak hogy milyen szép a fehér bőröm... ez nem valami ronda bőrhiba amit takargatni kell. Nincs ezen semmi csúnya.
2013. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyetértek az "előttem álló" válaszolóval,nekem is elég fehér a bőröm a combomon és átlátszik az ér,de a tesómon kívül még senki nem szólta meg,és ő is csak megjegyezte.Engem sem igazán zavar,nyáron lebarnulok és amúgy is csak nyáron látszana rövidnadrágban,de barnulással még úgy se ;))

Napozz többet,és nyugodtan vegyél fel rövidnadrágot egy ilyen kis apróság miatt:D

2013. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!