Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, aki harisnyát hord,...

Srácok, aki harisnyát hord, mostmár itt az ideje halásznadrágosan jönni-menni. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem ideje a nadrágot eltenni, már jó idő van rövid vagy halásznadrágosan lenni harisnyával. Én nejlon párti vagyok.

2013. ápr. 23. 23:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki olyan ruhában jár amilyenben szeretne
2013. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Amúgy is bőven elfér a hosszúnadrág is..
2013. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
jaj, megint itt van a harisnyamániás... sosem unod meg ránktukmálni a mániádat?
2013. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3-as ha rád nem vonatkozik,miért írsz? Nem akarok senkire semmit rátukmálni!
2013. ápr. 23. 23:43
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
a neylon harisnyád fölé vegyél kis helyes nagyon rövid sortot, abban jól kidagad a cuccod, meg a popód fele, hogy a többi fiúka is kiszúrjon egyből béjbi
2013. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
még Kyler Moss-t sem láttam soha harisnyába, b+
2013. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
5\Kizárólag férfias ruhákkal hordom,nem akarok nőiesen kinézni, férfi halásznadrággal szoktam hordani, nem vagyok se búza,se transzi,se metroszexuális.
2013. ápr. 24. 10:59
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj,és én nem cikizni akarlak,de nem gondolod,hogy a nejlonharisnya túl nőies ruhadarab?Akkor már inkább a pamut,de azt is hűvösebb időkben.Mert én ezt veszem fel,ha bringával megyek valahová,a halászgatya leér a térdem aljáig,és más nem is gondolná,hogy pamutharisnya van rajtam.Sokan térdzokninak nézik.Egyáltalán,milyet viselsz?Testszínűt,feketét?Hordjad amit akarsz,a te dolgod,de szoktak lenni kellemetlen esetek is,ha látják,hogy nejlonharinyát hordasz.
2013. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem gondlom,hogy nőies ruhadarab lenne. Ez olyan mint a zokni, aki felhúzza, az hordja ha szeretné. Nem értem miért kell a harisnyát,akár nejlon a nőknek tulajdonítani. Persze a szolid félékre és az egyszínűekre értem. Testszínűeket hordok állt,lycrásat, ami vastagabb, 40-150 denig, opakot is stb. Én úgy használom,hogy nem áttetsző,tehát nem úgy mint a nők. Csak hosszú nadrág alatt hordok áttetsző harisnyát,amúgy nem, rövidhez vastagabbat.

Sok férfineműnek bejön a nejlonharisnya, a legtöbben a hagyományos vékonyat szeretik, én pl a vastagot. Nem mondanák le róla semmi pénzért, különleges érzés benne lenni, a cipőbe a lábnak.

Régóta több mint 10 éve hordom úgy hogy látszódik pl a lábfejemen, de 3 éve halászgatyásan is, de sosem szóltak meg vagy egyebek. Sztem nem én vagyok hülye,ha sztem ezt a könnyű és praktikus ruhaneműt hordani,hanem aki ezt cikinek vagy furának tartja.

2013. ápr. 24. 18:22
 10/30 anonim ***** válasza:

Úristen... azt hittem, hogy lány vagy, csak hülye, és nem tudsz fogalmazni...

De csak annyiban tévedtem, hogy lány vagy...Az írásod alapján ritka buta vagy..A harisnya NŐI ruhadarab!!!

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!