Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockercsajszik figyelem!...

Rockercsajszik figyelem! Milyen egy átlagos ruciösszeállításotok hétköznapokra? Mit gondoltok az enyémről?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem el kívülről is 'megmutatni' hogy ki vagyok,és általában egy farmert vagy valamilyen sötét színű nacit(van bőrnadrágom is,de még nem hordom aza alakom miatt),egyszinű topot vagy bandás pólót hordok,tornacsukával.Néha mikor ki kell öltözni,maradok a visszafogott cuccoknál,blúz,ceruzaszoknya,magassarkú,de ha nem nagyon ünnepélyes esemény,vagy csak sima hétköznap és olyan a kedvem,akkor tüllszoknyát húzok meg lapostalpú balerinacipőt.Persze,a karkötőim,nyakláncaim,fülbevalóim mindig maradnak és általában az oldalláncom is,ha nadrág van rajtam.

Csak akkor sminkelek,ha reggel van időm és kedvem hozzá,akkor egy kis szempillaspirál,fekete szemhéjpúder és szemceruza.

15/L



2013. ápr. 23. 14:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja,és azt elfelejtettem,hogy télen meg amikor esik,általában bakancsot hordok:)
2013. ápr. 23. 14:19
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Én 11-13 éves korom közt öltöztem úgy mint te. Utána már nőiesedni kezdtem, szerintem sokkal jobbak a vagány, nőies, szexi stílusú rocker cuccok, mint a bandás pólós hétköznapi fiúsabb öltözködés.. A pasiknak is a nőies jön be. Fodros miniszoknyák, fűzős felsők, topok, szakadt vagy csíkos harisnyák, színekben nem kell leragadni a feketénél, mint sokan teszik, bármilyen sötét szín jó lehet. Cipőkből, bakancsból, szandálból a legjobbak a csatos, platformos, magassarkúak. Sminkből legjobb a füstös, könnyű elkészíteni, egyszerű és nagyszerű. Vagy ha nem jutna idő rá akkor a szemed helyett kiemelheted a szádat egy sötétebb rúzzsal.
2013. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én a fekete farmerokra szavazok egyszerű toppal(szintén fekete),néha szoknyák és fűzők,ha koncertre megyek bandás pólók

kiegészítőket inkább olyat hordok amit én csinálok,anyacsavar karkötő stb,de az a lényeg hogy jól érezd magadat abban amiben vagy

amúgy én sem mindig sminkelek

19L

2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Hát,a szoknyákkal úgy vagyok hogy nem épp az én alakomra tervezték őket,csak ha muszáj,akkor veszem fel:D

Bandás pólókat nem mindig hordok,mert nincs túl sok:( kb 5-6

A színekkel meg úgy vagyok,hogy inkább felveszek egy szines nacit,vagy szines karkötőket,de a póló vagy top ami rajtam van,legyen fekete,szürke vagy piros,ez a 3 szín amit szeretek pólóban:)

2013. ápr. 23. 15:03
 5/15 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem jó lehet az öltözködésed. Bár azt nem tudom, hogy a bandás pólóid milyenek, de sok rocker lány férfi szabású bandás pólókat hord, amiktől a falra mászok. Viszont ha ezek is női szabásúak, akkor teljesen okés.
2013. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát,a bandás pólóim: Evanescence,Nightwish,Rammstein,Pink floyd,ilyesmik......női szabásúak,ha férfi szabású póló van rajtam,az legtöbbször edzés közben van,vagy itthon:)
2013. ápr. 23. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy én is egy kérdéssel jövök. De én is főként rockot hallgatok, mint ti, de nem látszik az öltözködésemen. Sokan nem szokták elhinni, azt mondják, hogy biztosan csak divatból mondom, hogy igazi rockzenét hallgatok. Szerintetek tényleg gáz, ha átlagosan/nőiesebben öltözködöm, de ez ellentmond a zenei ízlésemnek?
2013. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy még egy kérdés: balerinacipővel,csőgatyával,blúzzal,szegecses karkötőkkel nagyon hülyén néznék ki tablófotózáson?:D
2013. ápr. 23. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül a tablón csak a blúzod látszik, szóval nem.
2013. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

úgy öltözködj ahogy szeretnél

amúgy nyugi,lassan a "csajos" öltözködésbe is bejön a rockosabb forma,legalábbis én már láttam rózsaszín műbőrkabátot arany szegecsekkel ahogy műanyag rózsaszín/sárga "szegecs" karkötőt is

2013. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!