Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap két állásinterjúra...

Holnap két állásinterjúra kell mennem, viszont nem sok tapasztalatom van ilyen téren, hogy mit is kellene felvennem. Csináltam pár képet, szerintetek melyik jobb, melyiket kellene felvennem?

Figyelt kérdés

3 inget tudok variálni, két nadrággal és egy mellénnyel. De azt sem tudom, betűrjem-e az inget vagy se....

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 24. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezek rémesek..

Az a fényes ing még nekem is bántja a szemem az alapból kilőve szerintem, fekete felső jó de nem nőies, rá az a mellény még szörnyűbb, kék inggel szintén nem interjúra való öltözet inkább hétköznapi, utolsó kettő meg a legroszabb.

Ajánlom nézd meg ezt a részt,pont erről szól és pont a csajnak is ilyen fényes ingje van :


[link]


2.rész első felében van szó az öltözködésről interjúra.

2013. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek inkább hétköznapiak, mint alkalmiak. Ha mindenképpen ezek közül kell valamit választani, akkor fekete nadrág és az a világoskékes blúz. Mellény nélkül! A felső alja kívül!
2013. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nőnek:

Nem sok smink,sőt,a lehető legkevesebb,ugyanúgy az ilatanyagokkal.Nem kihívó,visszafogott de azért nem ezer éves"nagyanyó" ruhák,rágó nem.

Amúgy elég vékony vagy,ha te vagy a képeken,és csinos is...

2013. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A fényes ing csinos, de a színe miatt NEM állásinterjúra való.

A bézs nadrág szintén felejtős. Az anyaga miatt egyáltalán nem tekinthető elegánsnak.


Marad a kék vagy fekete ing és a fekete alj. A fekete viszont feketével túl sok.

A mellény nekem semmilyen összeállításhoz nem tetszik.


Kék+fekete és nem betűrve.

Még ez a legjobb, bár ez se valami szuper.


A nadrág nem nagy rád? Vagy miért olyan totyakos?

2013. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A fényes ing mehet nyugodtan (mert különleges, a pl. fehér blúzban csak egy lennél a sok közül). A fényes blúzhoz vegyél fel inkább egy fekete szoknyát és egy éktalpú fekete cipőt, vagy egy közepes sarkút.

Egy HR-es

2013. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp választani kellene, akkor az 5-ös, de egyik sem való állásinterjúra. Elegánsabb kell oda.
2013. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lenne fehér ingem is, de úgy gondoltam a fekete-fehér párosítás elég snassz.


A fekete nadrág comb résznél húzott anyagú, illetve oldalt van egy fekete virág, ezért tűnhet nagynak.


Gondolkoztam fekete szoknyában is, viszont nem szépek a lábaim, hogy szoknyázhassak...

2013. ápr. 24. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, a fehér blúz nagyon snassz. Szoknyát húzz fel, mert nem vagy duci, ha nem annyira szép a lábad, húzz fel egy fekete harisnyát, vagy egy fényes, 15 denes kapucsínó színűt.
2013. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha húzott is, meg virág is van rajta... akkor a feketét is felejtsd el!


A bézs nadrágban szép a lábad, az alapján nyugodtan szoknyázhatnál. Persze ne miniszoknyára gondolj!

Térdig van egy arasszal térd fölé érő ceruzaszoknya vagy A-vonalú szoknya valamilyen kényelmesebb magassarkúval.

2013. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!