Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap két állásinterjúra...

Holnap két állásinterjúra kell mennem, viszont nem sok tapasztalatom van ilyen téren, hogy mit is kellene felvennem. Csináltam pár képet, szerintetek melyik jobb, melyiket kellene felvennem?

Figyelt kérdés

3 inget tudok variálni, két nadrággal és egy mellénnyel. De azt sem tudom, betűrjem-e az inget vagy se....

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 24. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A rózsaszín fényes ing a legelegánsabb. A mellényt, ha felveszed mellé, vasald ki, elég gyűröttnek hat.

A nadrágok szerintem hétköznapiak. Más anyagú nadrág vagy szoknya kéne.

2013. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket! A fényes ing illetve a fehér ing között vacillálok, de a fehéret úgy, ahogy alá vennék egy elegáns fekete míder féleséget. És vagy fekete szoknya vagy fekete nadrág, ez majd a reggeli hangulat eldönti. Meg ha a délelőtti interjúra nem jön be a szerelésem, akkor a délutánira még változtathatok :)
2013. ápr. 24. 22:24
 13/16 anonim ***** válasza:

Fekete míder a fehér blúz alá???

Nem hangzik állásinterjú-kompatibilisnek.

Túl szexi.

2013. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint míder,tehát nem az a szexi fajta
2013. ápr. 25. 07:03
 15/16 anonim válasza:

No sikerult vmelyik allas?


Egyebkent a kis melleny brutalis :) minden kompoziciohoz...a legdurvabb a vilagos kek ing a mellennyel es a fekete nadraggal :) beturve az ing stb... es a fenyes inged se kutya...

2013. ápr. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ízlésficamom van, ez van :D Szerencsére nem ezeket vettem fel :)


Az egyik helyre én nem szeretnék már menni, a másik hely viszont esélyes volna, mert tetszett nekik a gyakorlatom amit be kellett mutatni, úgyhogy reménykedem :)

2013. máj. 1. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!