Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel szerintetek konfirmálásra?

Figyelt kérdés
Idén hetedikes vagyok,és most konfirmálok.Tudom,hogy a fehér ruha illik erre az alkalomra,de mégse tudom,hogy mégis milyent.Anya azt mondta,hogy varrattatunk,csak mondjak ötletet.Szerintetek milyen legyen? Ha lenne link,megköszönném.Nagyon köszönöm előre is.
2013. ápr. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én konfirmandus ruhám egy testhez álló ujjatlan ruha, térdig érő ruha volt, csipke kardigánnal.

Húgom fehér kosztümben, és blúzban konfirmált.

Lényeg az egyszerűség. Én el tudnék képzelni egy szép fehér szoknyát fehér alkalmi felsővel. S

2013. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lényeg tényleg az egyszerűség. Szerintem elég egy egyszerű fehér ing fekete szoknya kombó is. :)
2013. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk mindenki "ballagó öltözékben", azaz fehér blúz, fekete szoknya kombinációban volt
2013. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. ápr. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!