Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Textil szakon tanulok, táncolo...

Textil szakon tanulok, táncolok (társastánc, standard és latin is, de latinban mozgok inkább), és szeretnék varrni magamnak egy ruhát, fellépésekre vagy versenyre, de nem nagyon van ötletem. Szőke, kék szemű vagyok,160 centi magas. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Szín, stílus, bármi, ami segítség lehet.. Nagyon nem jön az ihlet.. Előre is köszi :)
2013. ápr. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
azóta kitaláltad?:)) tudom,hogy rég kérdezted de azért válaszolok:DD ha googleba beírod sok nagyon szép ruhát lehet látni ott biztos lesz olyan is ami neked tetszik :)) remélem segítettem:)
2013. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézegettem, de találtam is jókat, de szeretnék vmi egyedit csinálni, pl. színben.. és nincs ötletem..
2013. máj. 18. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: ne haragudj, de miért tanulsz ilyen szakon, ha egy ennyire személyes dologhoz képtelen vagy saját magadnak egy ruhát tervezni?
2013. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az ihlet nem jön mindig magától... ha lenne vmi kiindulási pontom, menne..
2013. máj. 20. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrét ötleteket nem szeretnék adni. Magam is tervezek ruhákat, és úgy vélem, hogy csak az igazi, őszinte végeredmény, amire büszke lehetek, ami valóban belőlem jön. Ha nincs ihlet, nem erőltetem.


Én - nem konkrét ihletszerzés céljából, hanem érdeklődés miatt - tájképeket, állatvilágról és különösen egzotikus állatokról készült képeket, növényekről, gyümölcsökről, virágokról, időjárásról készült képeket nézegetek gyakran. Rengeteg forma, szín, kreativitás van a világban, van, hogy egy madár tollának színe ihlet meg.


Azt javaslom, nézelődj olyan témákban az interneten, amik érdekelnek, hátha találsz olyan benyomást, ami segít a megvalósításban.

2013. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, adtál is egy ötletet, köszi :D
2013. máj. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!