Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen papucsot vegyek nyárra...

Milyen papucsot vegyek nyárra utcára? Nektek milyenek tetszenek? 15l

Figyelt kérdés

Tavaly strandpapucsot vettem 2db-ot és pont szeptember 1jén adták meg magukat. Mindenhova azokban mentem, mert nem kellett csatokkal bajlódni és viszonylag kényerlmesek voltak

MOst viszont szüleim felajánlotátk, hogy vegyek egy jó minőségűt ndrágábban, ami egy egész nyarat is ki fog bírni.

SZerintetek?


2013. ápr. 30. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


EZ már majdnem tetszik.

Amúgy nem akarok feketét venni, mert megsülök és fehére se, mert koszolódik. Milyen színt lehet a legjobban párosítani?

2013. ápr. 30. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:

igen ez tényleg szép!

Viszont benne lehet a pakliban hogy elopják mikor bent vagy a medencében.Én ezért szoktam egy sima vietnámit használni , de csak strandra mert utcára szerintem béna.

2013. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy strandra strandpapucsot veszek olcsón de minden más helyre a jó minőségűt
2013. máj. 1. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
az ipanema papucsok a legjobbak
2013. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!