Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuuk! Melyik lanyok tetszenek...

Fiuuk! Melyik lanyok tetszenek jobban? Akik noiesen oltoznek vagy akik kicsit sportosabban/fiusabban/lazabban? Melyik a kedvenc ruhadarabotok a lanyon? Melyik cipoket szeretitek rajtuk? : ) )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami a jelleméhez illik. De én a nőies lányokat szeretem jobban. Ami ugye tudjuk nem egyenlő a kacsacsőrű plázacicával. De alkalomdtán tudjon sportos lenni, akár sportolni is velem
2013. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2013. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem az öltözködésén múlik,hogy kell-e valaki,vagy épp tetszik-e.

Hanem az emberen,aki benne van.

2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 iostream ***** válasza:
56%

"Nem az öltözködésén múlik,hogy kell-e valaki,vagy épp tetszik-e.

Hanem az emberen,aki benne van."


Ez baromság. A ruhában lévő embert soha nem fogod megismerni, mindig csak a külsejét. Az ember mindenkivel másképp viselkedik, te pedig csak a feléd mutatott arcát ismerheted meg. A külső része a ruházat is, azzal is kommunikálunk, hiszen szabadon választjuk ki a viselt ruhákat.


Amúgy természetesen a lányos lányok jönnek be, hiszen nőt akarok, nem férfit. Kedvenc ruha meg nincs, illetve sok van :) De talán az A-vonalú térdig érő szoknyát tudnám mondani, az nagyon szép, nőies tud lenni.

2013. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is az A-vonalú szoknya tetszik legjobban, na meg persze az egyberuhák. :) Lábbeliből meg minden, ami nőies: körömcipő, csizma, topánka, szandál... stb.
2013. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

3. vagyok megint.

4es tévedsz...

Mert én,sokakkal ellentétben az egész embert kiismerem,függetlenül attól mit akar meg mutatni magából,és mit nem.Elég jó emberismerő vagyok...Mondjuk erről az emberek tehetnek,túl egyszerűek...Én voltam már szerelmes,és az egészet ismertem,nem csak egy részét...

2013. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 iostream ***** válasza:
45%

"Mert én,sokakkal ellentétben az egész embert kiismerem"


Ez fájdalmasan nagy baromság volt :(

2013. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a fiúsabb lányok jönnek be és a fiúsabb öltözék. Ami nem jelenti, hogy nagypofájú, káromkodó legyen az illető :)

engem idegesítenek a "csajos" szettek, a magassarkúban kopogás. Az értelem jobban vonz, mint a nőciskedés.

2013. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Egyértelműen a lányos lányok. P*csa, szolid nő, k*rva, mindegy, csak nőies legyen.


Sportolok, de a sportos lányok nem jönnek be nekem.

2013. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!