Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki egy kevésbé helyes, de amúgy nagy szívű, szeretni tudó, rendes fiúval akarna járni? Tényleg a rossz fiúké a világ?

Figyelt kérdés
Mintha a lányok egész egyszerűen undorodnának a kedves, velük rendesen bánó fiúktól. Szerintem emiatt is van az, hogy rengeteg, agresszív, másokat bántani tudó fiú, férfi maradt fent és emiatt vannak napjainkban is háborúk meg sok-sok fájdalom és szenvedés. Mennyivel szebb életet élnénk, ha buddhista nyugodtságú férfiakra vágynának a nők és nem az őrjöngő, pusztító, bántó alfahímekre. De ugye a lányok szeretnek szenvedni, ha minden jót megkapnak, akkor félredugnak egy rossz fiúval, ha nincs konfliktus, sérelem, amit a fiúktól várnak el, akkor a fiút papucsnak, lúzernek tekintik.
2013. jan. 27. 03:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert csak a jellemre bunkó, nagytestű szépfiúk jönnek be nekik. Ja nem, ez a te szöveged... :o
2013. jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a kérdésben sajnos nem kevés az igazság, sajnos a lányok nagy százaléka tényleg a rossz fiúkra bukik,. A válaszuk erre hogy minek legyen egy unalmas pasival és stb, stb. kb..... Tudod itt a lényeg hogy ez úgy működik mint az állatoknál, az Alfa hímet választják a lányok általában. Olvass utána hogy az állatoknál hogyan is működik ez sajnos nem kis hasonlóság van e között. A lényeg hogy biztonság érzetet, anyagi biztonságot, megértést nyújtson neki a pasi minden helyzetben, és aki képes fent tartani az életszínvonalát. Ez elég bonyolult sokszor ők sem tudják mit is várnak el......
2013. jan. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez így nem igaz. Én, azért a helyedben nem a lányokban keresném a hibát.
2013. jan. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyes lányokban is van hiba, nem kell őket félteni. Van nagyon sok olyan, aki még gúnyolódik is azokon, akik visszahúzódóbbak, gyávábbak. Ez persze fordítva is igaz, mert a félénkebb lányokat a fiúk többsége is kigúnyolja. Nemtől függetlenül mindenkiben mély nyomot hagy, ha a másik nem lekezelően bánik vele, de mint már annyiszor úgy most is elmondom: Általánosítani nem szabad!
2013. jan. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nő vagyok, és azért nem, mert én olyanra vágyom, aki rendes, tud szeretni, izgalmas a személyisége, intelligens és végül, de nem utolsósorban számomra vonzó, szerintem jól néz ki.

Ha bánt, agresszív, buta, unalmas, töketlen, nem vonzó számomra (tehát az én mércém szerint csúnya, vagy szimplán nem mozgatja meg a fantáziámat) kizáró ok.


Jaj, majdnem elfelejtettem, hogy SZERINTEM nincs nő, aki valaha is tudna vonzódni egy általánosító, valamint a dolgokat kisarkító, kiforgató, rinyáló lúzerhez, és ha valaki ilyen, az már olyan dimenzióba lépett, ahol a külső már teljesen mind1, mert úgysem megnyerő már semmi az egész személyben. ;)

2013. jan. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

TÉnyleg azt hiszed, hogy, azért vannak háborúk, mert az agresszív rossz fiúk katonáskodni akarnak, és harcolni?

Mégsem csak véletlenül sem a politika miatt.

2013. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert akárki akármit is mond, fontos a külső is.
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mxxx ***** válasza:

nekem pl. pont nem jönnek be a "rosszfiúk"

a lányok, ahogy énis, inkább a határozottságot keresik..csak a legtöbb összekeveri minden hülyeséggel és a nagyképűséggel...szerencsére én nem vagyok ilyen.

2013. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fú ha, téged nem csak azért hagytak el, mert "jaj, milyen gonoszak a nők", vagy mert mind a "rossz fiúkat szereti", vagy mert "minden nő egyforma", vagy egyéb klisé és fantasztikus marhaság.

Te nagyon buta vagy. Sajnálom, de ez ennyiből tökéletesen látszik. SEMMI, de semmi köze a gondolataidnak a valósághoz.


Persze, az elején vannak olyan általánosan elfogadott tények, amik mögé azok bújnak, akik kénytelenek szembenézni a ténnyel, hogy elszúrtak valamit, ezért a külvilágot hibáztatják (nem okollak, pár szakítás után én is estem ebbe a gödörbe), de a monológod vége már egyszerűen röhej.

2013. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es: Nagy hülyeséget írsz. Ki mondta, hogy őt elhagyta valaki is?

Én is ezzel a problémával küzdök. Korrekt, rendes, helyes vagyok a lányokkal, de az ellenkezőjét kapom. Több EZER ismerkedés után már csak van tapasztalatom.

Lányokat sem értem miért a határozottságra buknak. Ha összejönnének ezzel a sráccal, akkor határozott lenne ő, de magamból indulok ki, én tudom milyen lennék , mert egész egyszerűen tudom hogy milyen vagyok, ha szeretetet kapok. ;)

Amíg meg nem ismerem a másikat, addig vagyok határozatlan, utána nagyon is határozott. Szóval ez nem egy állandó dolog, ahogy sokan hiszik. Pont elég ez, hogy ne legyen barátnőm.

2013. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!