Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem olyan szabású,...

Tudnátok nekem olyan szabású, színű, mintájú ruhákat mondani, amitől egy nő alacsonyabbnak tűnik?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,mert 178 cm vagyok és úgy érzem ez kicsit hátrány a pasizásnál....Szeretnék kicsit alacsonyabbnak tűnni..
2013. máj. 3. 16:00
 1/6 anonim válasza:
47%
Láncfűrész.
2013. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz.
2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod a pasi nem veszi észre, hogy magasabb vagy nála, ha melletted áll? Vagy addigra mire odaér, annyira elbűvölted az alacsonynak tűnő kisugárzásoddal, hogy nem fog számítani neki, hogy kosaras alkat vagy? :D
2013. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj az,csak ne kisebbségi komplexusos pasival kezdj.
2013. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálkozz ezzel, nem megy! Légy büszke a testedre, járj egyenes derékkal!


Magas sarkút nyilván ne nagyon hordj, vagy csak picit magas sarkút! Ruha tekintetében azt javaslom, hogy ne hordj olyan ruhát (szoknyáknál szoktam sokszor ilyet látni), aminek az alsó része egészen fent van a hasadon, mert nagyon hülyén néz ki, hogy a felső rész pici és alatta egy végtelen hosszú valami, az nagyon hangsúlyozza a magasságot (és szerintem csúnya is minden magasságú lánynak)


Én a magam két méterével nem problémázok a magas lányokon :-) De 180 fölött rengeteg srác van (kb 70% szerintem), nem lesz problémád neked, csak ne akarj folyton kicsinek látszani és összehúzni magad!


A magabiztos, belevaló csajokat minden méretben szeretjük ;-)

2013. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én pont ilyen magas vagyok mint te 17 éves és lány.

régen én is problémáztam a magasságom miatt, meg utáltam hogy ilyen magad vagyok, és nagyon sajnáltam, hogy sosem hordhatok magassarkút, de 2 éve meg ismerkedtem a barátommal, aki kb 10cm vel magasabb nálam, (szóval azért a fiúk között olyan átlagos magasságú) és rájöttem hogy azért mert magas vagyok nem kell szégyelljem magam vagy ilyesmi, sőt most már magassarkút is bátran felveszek, mert nem zavar hogy magas vagyok, mert jól nézek ki, és jól is érzem magam a bőrömben. És elhiheted ez egyáltalán nem hátrány a pasizásban, és ha nem olyan pasit találsz aki magasabb nálad, az sem baj, nem olyan sok srácot zavar ez a magasság dolog mint gondolod.

Szóval a lényeg ,hogy fogadd el magad, mert ezen nem tudsz változtatni, és olyan cuccokat hordj amiben jól érzed magad. Fő a magabiztosság, és a kisugárzás :)

2013. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!