Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancsot szeretné...

Dr. Martens bakancsot szeretnék venni, segitenétek választani az alábbiak közül?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az első jobban tetszik,de mivel nem igen tudok angolul ezért,a leírásokból csak egy nagyon felületes információhoz jutottam :/

Azon kívül, hogy 8-10 sorosak mi a különbség a kettő közt?



2013. máj. 4. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség hogy a 10 sorosnak nagyobb a szára..

Nekem is van DR.Martens cipőm és bakancsom. Imádom. Ha erről az oldalról akarsz rendelni, akkor rendelj nyugodtan. Én is innen rendeltem, és ajándék pólót is kaptam.

2013. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom ,nyilván hosszabb,de tulajdonságra miben különböznek?!

Egyébként munka vagy a szubkultúra miatt viselsz Martenst?

2013. máj. 4. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Csak ennyi a különbség. az egyik 8 soros és rövidebb a másik 10 soros és hosszabb. A minősége, strapabírósága ugyanolyan jó.

Én azért vettem mert nagyon tetszett. éN ezeket vettem magamnak, mert baromi kényelmes (amikor végre betöröd, és a lábadhoz idomul) és mert nagyon tetszik.

[link]

[link]

2013. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Áh, értem szóval lány vagy :) először a piros cipellőnél néztem egy nagyot :D

Sztem marad a 10soros...modjuk ujra olvasva a leírás ott van vmi külöbseg a talpa meg a belseje közt,csak a bökkenő, hogy nem tudok rendesen angolul :/

A cipőkben is van acélbetét?

2013. máj. 4. 11:15
 5/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

akkor rá is cáfolnék :) lány v és ennyi különbséget látsz a kettő között?:D

az első kép egy 1919-es ha minden igaz. nekem ilyen van, és imádom :D

a második a klasszikus 1460as csak feketében [az eredeti bordó. az is vagány :D]

szerintem 1919-t vegyél ha oldalról rendeled az 1460nak lapos az orra és ha netről rendeled előfordulhat h a lábujjadnak nem lesz rendesen hely [nem próbáltam 1460at csak gondolom mert elég laposnak tűnik élőben is.]

Office shoes boltba szoktak árulni martenst.


válaszért cserébe: betűrve, kint, térd nadrággal szándékozod hordani?

2013. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

el ne felejtsem:kérdezted h munka v divat céljából hordjuk-e.

a martens NEM munkavédelmi cipő! ez fontos mert ugye nem akarod levágott lábfejjel végezni :D.

ezt a gyártó fel is tünteti a cipők címkéjén angolul.

2013. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

noh megnéztem a képeket :D marha jól néz ki bordóban.

de a másik is ott van. persze az már nem heteroknak való vidék de szerencsére csaj vagy :D

2013. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát vannak munkás bakancsai is :D

Egyébként én sztem betűrve hordom majd,esetleg halászgatyával,nagyon esetleg...,meg nadrágtartóval :D


M.gyilkos,te csak azért hordod ,mertjól néz ki vagy azért mert egy bizonyos szubkultúrát(mozgalmat)pártolsz?

2013. máj. 4. 23:50
 9/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

a kettő között: pártolom a bizonyos mozgalmat [neved alapján sanszos hogy nem a my little pony fan clubról beszélünk.] de a bakancsot azért vettem mert kényelmes és tartós, a legidősebb martens amit ismerek idén lesz 11 éves és úgy néz ki mintha fél éves lenne.

biztos van munkabakancsuk is de a 1919 speciel nem az még meg is van a cetli amin ezt ecseteli a gyártó.

2013. máj. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy 9éves 1460 és egy 1919 van. F/29
2013. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!