Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki a CCC cipőbolt...

Vett már valaki a CCC cipőboltban cipőt? Ha igen, akkor milyen minőségű a cipő? Mennyire strapabíró? Mert a Deic. -os cipők elég rossz minőségűek mostanság.

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 13:56
 1/5 anonim válasza:
91%
én vásároltam már ott de egy valamivel vigyázz mert van egy cipő ami egy félcipő sok színben lehet kapni és egy masni van rajta és hogy egy kicsit lazább legyen egy tornacipős csík ami a tornacipók szélén is van azt ne vedd meg mert részleghibás igyaz hogy mindegyiket visszaveszik de mi azért megjártuk mivel 3-at vetttünk hogy mindenkinek legyen aztán vihettük vissza az összeset de a többi nekünk jól bevált
2013. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tapasztalatom, de köszönöm a tippet, nem ismertem ezt a boltot, de elérhető árú dolgok vannak. :-)
2013. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már, és jó minőségű cipőket kaptam. A Deichmann a közelébe sem érhet, ott még csak vacakot sikerült venni.
2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én vettem nem egészen 3 hónapja egy fekete egyszerű fazonú magassarkút. A 3 hónapból egy hétig itthon állt,2 hétig cipésznél volt,tehát mindössze olyan 2 hónapot hordtam. Már a második pótsarok van rajta,mert az eredeti,meg amit a dobozban mellékeltek,egyszerűen elkopott. Az orra,a talpa már szintén kopott. Egyetlen egy darab cigarettacsikket nyomtam el benne,és megolvadt a cipő talpa. És megjegyzem,autóval járok mindenhova,nem arról van szó,hogy szétgyalogoltam volna! Mindössze 1 kilométert nem mentem benne és totálkáros a cipő! Soha többé nem fogok ebben a hálózatban cipőt vásárolni,mert egy gagyi! Ettől még a kínais cipők is jobb minőségűek!!!
2013. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szemi19 válasza:

Én a téli szezon elején mentem be először ebbe a boltba. Férfiként csak a férfi cipőket, bakancsokat néztem meg, de azokról elmondható, hogy nagyjából két árkategóriát érintenek.

Az első az olcsóbb, kb. 7-8000 Ft-os bakancsok. Ezek kínában készültek, szintetikus anyagból, viszont kényelmesek és jól néznek ki, talán 2 szezont is kibírnak.

A második kategória a drágábbak, a saját márkás Lasocki bakancsok. Ezek már 10000-13000 Ft felettiek, viszont igazi bőrből készültek, minőségi áruk és Bandladesben készülnek. Én speciel 20.000 Ft-ért vettem a sajátomat.

Szegeden vásároltam egyébként, az Árkádban nagyon normálisak, de ajánlom a hódmezővásárhelyi üzletet is! Telefonon is nagyon segítőkészek!

2014. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!