Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor jön vissza újra a...

Mikor jön vissza újra a divatba a fecskealsó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű, hogy visszajön..:)
2013. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 iostream ***** válasza:
0%
Hálisten férfi alsóneműben csak az igazán piperkőcöket érdekli a divat.
2013. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
never ever - I hope.
2013. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem ment a divatból, csak slipnek hívják. David Beckhamtól kezdve Hugo Bossig nagyon sok márka forgalmaz.
2013. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ment ki a divatból, és talán nem is fog. A divat egy dolog (amit a hülyék majmolnak), meg az is, hogy ki miben érzi jól magát, milyen ruhadarabokat hord szívesen.

1. A hagyományos férfi alsónadrág (németes szóátvátellel "slip") NEM "fecske", a fecske valaha, az 1950-es években férfi FÜRDŐNADRÁG volt.

2. NEm értem azokat a reakciókat, amelyek szerint "hálistennek soha nem jön vissza." Miért? Miért rossz, vagy fáj az valakinek, ha más nem boxert hord, hanem olyat, amiben jól érzi magát? Ha nem mutogatjuk (úriember nem mutogatja az alsóját a nyilvánosságnak), akkor nem mindegy másnak, hogy pl. én milyen alsóneműt hordok a nadrágom alatt?

3. Nem hinném, hogy csak a "férfi piperkőcöket" érdekelné, milyen alsónemű van a testükön. Mutatis mutandis női alsóneműre asszociálva, valaha régen azt mondták, csak a rosszlányok hordanak bugyit. Tudjuk, ez sem így van, és vannak még férfiak, akiknek nem mindegy, hogy a testükön mi van, és szeretik jól érezni magukat a ruháikban.

4. Attól, hogy az alsónemű nem látható (jó esetben), attól még fontos részét képezi öltözködésünknek, főleg funkcióját tekintve.

5. Ez az egész boxer vs. "fecske" vita álvita, mert kinek ez a kényelmes, kinek az.

6. A boxert szeretők részéről értelmetlennek tartom a hagyományos alsónadrág állandó degradálását, mert kinek a pap, kinek a papné ... - a tolerancia ott kezdődik, hogy békén hagyom a másikat, amíg az nem árt nekem.

2013. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden előbb-utóbb visszatér, a divatban éppúgy, mint az élet bármely más területén.

A nagyapám "boxert" hordott, mert akkor csak az volt, csak éppen nem úgy hívták.

Apám hagyományos alsót hordott, mert az volt az új és divatos.

A mai fiatalok boxert hordanak, mert most éppen az a divat.

A nem divatra adó ember pedig azt hord, ami kényelmes neki.

2013. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 iostream ***** válasza:
0%

"Nem hinném, hogy csak a "férfi piperkőcöket" érdekelné, milyen alsónemű van a testükön."


Nem ezt állítottam. Olvasd el mégegyszer.

2013. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd akkor jön ismét divatba, amikor már uncsi lesz a boxer, és valami újat akarnak, akkor "újra" felfedezik a régi Slip típusú (ma "fecskének" nevezett) hagyományos alsót.
2013. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hamar, ebben az évben sokkal több srácon láttam a strandon fecskét, mint tavaj. Volt olyan nap Balatonnál, amikor több fecskét láttam, mint sortot 14-20 éveseken
2013. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb, mert ki nem állhatom a combmelegítős boxereket.
2013. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!