Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám kisebbnek tettetni...

Hogy tudnám kisebbnek tettetni a csípőmet? 16/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] Alkalmakra ilyen ruhát viselj, amiknek az oldalán fekete csík van, ezen nagyon sokat javíthatnak az összképen. :) Egyik barátnőm nemrég szerzett be egyet a C&A-ban, ha érdekel, nézz utána.

Hétköznapokra egyenesszárú nadrág egy kicsit bővebb, díszesebb, csinos blúzzal, felsővel.

Ruháknál általában jól állnak a széles csípőjűeknek az A vonalú ruhák, és a mell alatt szűkített fazonú ruhák.

Tereld a figyelmet a csípődről például a melleidre vagy a lábaidra, ami szép rajtad! :)

2013. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
44%

Miért akarod, hogy kisebbnek tűnjön a csípőd? Pár év múlva rájössz, hogy a pasik döntő többsége szereti, ha egy nőnek formás alakja van, ergo nem olyan, mint egy fatörzs. Az én csípőm is széles, és a párom imádja az alakom, legalább annyira, amennyire én szeretem magam.

Viszont, ha téged ennyire zavar ez a dolog, akkor ne abba fektess energiát, hogy kisebbnek láttatod a csípőd, hanem a sportba, mozgásba... Jobbat teszel magaddal, hidd el! :)

2013. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!