Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fiúknak szűk...

Hol lehet kapni fiúknak szűk fazonú rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Kb combközépig vagy maximum térdig érő legyen, de mindenképpen szűk fazonú. Ha egy kicsit feszülősebb, az sem baj. :) Akár még az is jó, ha tudtok képet mutatni ilyenről.

2013. máj. 9. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
HM-ben vannak slim fit rövidgatyák, combközépig érnek.
2013. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet! :)

Egy linket, vagy képet esetleg tudsz róluk mutatni, mert én nem találtam.

2013. máj. 10. 10:11
 3/6 anonim válasza:
55%

H&M-nek tényleg jó a kínálata: [link]


Én is vettem náluk "kész" rövidnadrágot is, de amúgy tipp: ott is, meg a New Yorkerben is van mindenféle színű slim fites nadrág. Én ebből vágtam magamnak rövidnadrágot. Még csak el sem kellett vinnem szabóhoz felvarratni. Lemértem, 2x3 centit ráhagyva, elvágtam, majd kifelé felhajtottam. Jól néz ki, és a szűk fazonja miatt nem kell varrni egyáltalán. Kicsit combközépnél is rövidebb lett. Szerintem a legtöbb pasi a szűksége és a rövidsége miatt nem venné fel, de az kit érdekel :)

2013. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H&M, Pull and Bear, Bershka, New yorker
2013. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!


Közben ezek közül pár helyen megnéztem, egyik boltban találtam is ilyen feszülősebb farmer rövidgatyákat, de a színezésük nem jött be, és mind térdig ért. Meg kár, hogy nem sztreccses anyagból vannak, mert akkor sokkal kényelmesebb lenne.


Valami jó kis feszülősebb combközépig érő (farmer) fiú sortot még mindig keresek, lehetőleg sztreccses anyagból. :)


Vagy lehet hogy tényleg marad az, hogy egy feszülősebb sztreccses csőgatyának levágom a szárát, csak azt meg sajnálom.

2013. máj. 13. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Én piacon vettem, sztreccses anyagú, hagyományos farmer színezésű. Mivel nem volt elég rövid, ezért elvágattam belőle és a zsebet is rövidíttettem.
2013. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!