Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy alacsony és duci lány...

Egy alacsony és duci lány milyen rövidnadrágot vegyen?

Figyelt kérdés

152cm

70,5 kg (már fogytam 8kg-t de azért fogyi végéig nem akarok megsülni)

Igazából a vádlim elég izmos, de a combom hájas

Gondolok nadrághosszra, anyagraés színre lehetőleg ne fekete, mert abban ugyanúgy besülök)

Köszönöm


15l


2013. máj. 5. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam is van felesleg, és én bizony nem mutogatom a lábaimat rövid nadrágban. Hosszú vagy térd alá érő vászon nadrágot hordok, barna világosabb árnyalatai, vagy van még kék is.
2013. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen valami térdig érő vagy az alá hosszúságúban gondolkodj, ilyen halászgatya szerű. Anyag és szín szerintem mindegy, úgyis tök változó, hogy épp melyik áll jól az embernek és melyik nem.
2013. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

mindenképpen térdig, vagy az alá érőt válassz. inkább valami természetes anyagút, abba nem izzadsz bele, és nem leszel büdi :) vékonyabb farmerszerű anyag, vászon, len.

a c und a-ban nézz szét, ott vannak nagyobb méretek, és olyan fazonúak, amik husibb lányokon is jól mutatnak.

2013. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Van egy icipicit térd fölé érő nadrágom, és szerintem jól áll, pedig elég kritikus vagyok. Nem úgy van, hogy a térdig van az alá érők összenyomnak?

Kedves első:

Szerintem az undorítóbb ha izzadok, bűzölgök és külön feltűn, ha mindenki sortban van az osztálykiránduláson, és meg hosszúban. Sortot azért nem vennék föl, de úgy gondolom, hogy bármilyen duci vagyok, a térdig érőt megérdemlem főleg,ogy melegtől iszonyúan leesik a vérnyomásom

2013. máj. 5. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Térd körül érő lenge nadrágokat válassz, de akár szoknyát is felvehetsz ugyan ebben a hosszúságban :)

[link]

szerintem ő is nagyon csinos :)

2013. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mikor ennyi idős voltam, és volt rajtam némi hús (izmos vádlim volt nekem is), akkor fiú bermudákat hordtam, amúgy is elég fiús voltam akkor is. Azokból érdekes módon nagyobb is volt a színválaszték, meg nem voltak olyan giccsesek. Gondolom, te nem érzed magad fiúnak, de attól még egy körülnézést megér, hiszen a méretek sokkal változatosabbak, és vannak rövidebb fazonok is, mégsem vágnak be mindenütt.
2013. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


amilyen kis csöpp vagy, nem ajánlom a térd alá érő nadrágot, mert ha elvág vádliban, méginkább összenyom optikailag. Viszont ajánlom a térdig érő nyári ruhákat, amik nem tapadnak, ikább lengébbek.

2013. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak maximálisan igaza van. Elég nagy súlyfelesleggel küzdesz, egyáltalán nem javasolnám a rövidnadrágaot, egy térdig vagy térd alattig érő fazon még egy kifejezetten jó alakú nőnek sem áll minden esetben jól. Neked szoknya kell! Lenge, magas derekú, derék résznél (főleg ha esetleg keskeny a derekad) vastag övvel. No meg persze egy kényelmes magassarkú, a telitalpú modellek egészen hordhatónak bizonyultak. Ja és hajrá a fogyihoz:)
2013. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gondolom, azért nem akar szoknyát, ruhát, mert a melegtől összeér és kidörzsölődik a combja, az baromira tud fájni
2013. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen naci még akkor is jól áll ha a combod erősebb egy lenge tunikával ami a feneked takarja!

2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!