Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha szőrős a...

Mit tegyek, ha szőrős a lábam, de szeretnék térdrövidnadrággal harisnyát hordani?

Figyelt kérdés
Gyantázni nem szeretnék, meg akarom tartani ezt a férfias dolgomat, de ilyen jó időben is szeretném a lábamon a harisnyát de fogalmam sincs,hogy miként lehet úgy hordani, főleg ezeket a vékony féléket. Tippek?

2013. máj. 10. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha harisnyát hordasz érdemes lenne leborotválni.
2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az se jön át, hogy fiú vagy vagy lány?
2013. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Most akkor fiú vagy, vagy lány? Esetleg meleg?
2013. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fiú és hetero.
2013. máj. 10. 15:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Már bocs az előttem írók, de akinek nem jön le a szövegből,hogy férfi vagyok, akkor az...na elég érdekes..
2013. máj. 10. 16:04
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
de minek neked harisnya?????????
2013. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mert szeretem őket hordani, főleg a nejlonosakat. De nem azért,mint ti nők,mert muszáj vagy kell a ruha miatt. Télen hideg ellen, ilyenkor pedig zokni helyett. Nem kizárólag csak 15-20 deneseket hordok, mert az hamar szakad, hanem tartósabbakat.
2013. máj. 10. 17:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát hajrá, ha eddig is hordtad a szőrös lábadon akkor most is hordjad rövidnadrággal, sőt, miért is ne vennél fel mindjárt szoknyát hozzá? Sokkal kényelmesebb mint a nadrág! Mondjuk nyilván kamukérdés, mert olyan idióta nincs aki nejlont hord nyáron, amibe jobban beleizzadna mint egy zokniba...
2013. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sosem akartam női ruhákba járni, a harisnyát nem tartom kizárólag női darabnak. Több nő is hord nyáron is harisnyát, nem csak mert kötelező, mert élvezik. Csak hát ők nők nekik nem szőrös úgy a lábuk, ilyenkor irigylem azokat a férfiakat, akiknek nem szőrös a lába. A fateromé és a bátyámé nem szőrős, pont az enyém az, sajna.
2013. máj. 10. 21:47
 10/20 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem...

de nyáron?? minek?

2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!