Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Férfiak! Nektek nem áll...

Fiúk! Férfiak! Nektek nem áll hülyén elöl a farmernadrágnál a slicc rész? Bővebben lent

Figyelt kérdés
szóval, nekem minden farmernál kitüremkedik a slicc résznél, nagyon zavaró, már teletömködöm a zsebem hogy egy szintben legyen. kb úgy néz ki minden farmerban mintha felállna..hiába veszek boxerre még fürdőgatyát semmit nem segít... Mit lehetne tenni?

2013. máj. 14. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen nyugi:'D
2013. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szoktál övet hordani?
2013. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
övvel, öv nélkül is, ugyanaz... Megoldás?
2013. máj. 14. 22:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Rossz fazonu gatyakat veszel! Nekem csak sztreccs farmerjaim vannak,azok passzentosak mindenhol,es nem buggyosodnak!!!
2013. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, egy nekem is van, viszont az meg rátapad az emberre nagyon,nyáron elég kényelmetlen, plusz vékony vagyok az meg mégjobban vékonyít, a bőbb farmert szeretem, de akkor nincsen megoldás?
2013. máj. 16. 16:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem általában nem. De szabástól is függ. Próbáltam már olyat, ami nagyon hülyén állt. Pont ott volt nekem is röhejesen aránytalanul buggyos. De próbánál ezt is figyelem és ha olyan nem veszem meg.
2013. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az összes..
2013. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért baj ha látszik?


Én feszülős sztreccsfarmerokat hordok, az nem buggyosodik ki, viszont mivel mindenhol rámtapad, rámfeszül, így ebben is látszódnak a dolgok. Valamennyire a farkam is kivehető, de nem feltűnő, de a tojásaim jobban látszódnak. Hátul meg ugyanúgy bevág és a seggemre tapad, mint a csajoknak. :)


Amúgy én nem csinálok ügyet ebből, akinek nem jön be ne nézze, de tapasztalataim szerint bejön a feszülős gatya a csajoknak. :)

2013. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mellékelnétek képeket? Csak hogy másnál mi az elfogadható...
2013. máj. 27. 23:50
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne csináljátok már, srácok, nincs ezzel semmi gond!


Ez olyan, mintha egy csaj dugdosná a mellét. Van és kész. Van farkad, ha nem lenne, nő lennél, nem férfi. Ennyi. :)

2013. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!