Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Férfiak! Nektek nem áll...

Fiúk! Férfiak! Nektek nem áll hülyén elöl a farmernadrágnál a slicc rész? Bővebben lent

Figyelt kérdés
szóval, nekem minden farmernál kitüremkedik a slicc résznél, nagyon zavaró, már teletömködöm a zsebem hogy egy szintben legyen. kb úgy néz ki minden farmerban mintha felállna..hiába veszek boxerre még fürdőgatyát semmit nem segít... Mit lehetne tenni?

2013. máj. 14. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki szégyelli, annak érdemes lenne elolvasni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..
2013. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mi tetszene, ha lábad között sima lennél?


biztos húspéniszed van


az egész cuccod körbetekered egy madzaggal, majd nyissz

és nincs több dudor a lábad közt

2014. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ám komolyra fordítva: próbálj más márkát más fazont

wrangler, made in america, lee cooper, stb. Bár ez attól is függ milyen a feneked formája

2014. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is dudorodik, mivel teljesen feszülős skinny farmerokat hordok. :) Sőt nem csak elöl dudorodik, hanem hátul is, mivel a seggemre is teljesen rátapadnak ezek a farmerok. :) De én ezt a fazont szeretem, mivel szépen kiadja az alakomat. A farkamat pedig nem szégyellem, még akkor sem ha éppen feláll. :)
2015. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezen nem hinném hogy gondnak kéne lenni, én pl csak is kizárólag laza bö fazonú farmert szeretek hordani, és hát igen ki rajzolódik a formálya és nem azért mert merev hanem nekünk férfiaknál ott ez takarva van de formálya miatt nem tudunk mit tenni normális dolog, amit mondtam laza bő szabású farmert szoktam hordani változó hogy épp menyire látszik ki a formálya van mikor nagyon van mikor úgy helyezkedik el a pénisz hogy ott a farmer cipzárnál van akkor kevésbé, hozzá kell tennem hogy ráadásul a farmerhez még csak nem is hordok boxer alsót szinte ez az egyetlen nadrág anyag típus amihez egyszerűen nem bírom ha egy farmerhez fel kéne vennem alsó gatyát, tehát így teljes egészében a formálya ki rajzolódik
2021. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!