Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor érdemes elkezdeni...

Mikor érdemes elkezdeni esküvői ruhaszalonokba járni és lefoglalni a ruhát, ha decemberben lesz a szalagavatóm? Korai május-júniusban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon-nagyon biztosra akarsz menni mehetsz már nyár elején is, de igazából ráérsz vele, legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy ősszel is lehet még ruhákat találni. az én szalagavatóm december elején volt (idei tanévben), október végén voltam ruháért, és simán találtam olyat, ami tetszett, és még nem volt foglalt. szerintem a legjobban akkor jársz, ha augusztus-szeptember körül mész.
2013. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 17. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, mikor megvan a konkrét idõpontod. A legszebb ruhákat lefoglalják ugyanis minél hamarabb. Elsietni nem tudod, de le tudod késni....
2013. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem október közepén lesz a szalagavatóm és múlt hó közepe környékén már megvolt a ruhám. Ma vettem meg bankettra a ruhát :)
2013. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ezen a héten megyek, ha minden jól megy :)
2013. aug. 20. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!