Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron, a nagy melegben mit...

Nyáron, a nagy melegben mit vegyek fel ha elegáns szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 21:09
 1/9 sztrecskó ***** válasza:
nyári huhát? Szoknyát!
2013. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Srác vagyok bocsi:)
2013. máj. 18. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen rugózom, mert hőségben kell mennem állásinterjúra, és nem szeretnék izzadtan megérkezni/kijönni...Alapból be fogom kenni magam solutio antisudoricával, amúgy pedig rövid ujjú elegáns inget ajánlanék fekete nadrággal (vékony anyag) és fekete cipőt.
2013. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad :)

Akkor talán egy vékonyabb nadrág és ing.

2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lenvászonnadrág. Ha nem bő és buggyos, hanem egyszerű, egyenes szabású és esetleg még élre is van vasalva, akkor elegáns, ugyanakkor nagyon könnyű viselet, nem sülsz bele.


+ Rövid ujjú ing.

2013. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy fehér galléros póló vagy egy lenvászon ing és valamilyen könnyű pamut nadrág.
2013. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen alkalomra? Nem mindegy hogy randi, esküvő, temetés, érettségi, vagy állásinterjú. Se az, hogy hány éves vagy, mert egy 28 éves srácon pl röhejes lehet, amit egy 18-nak elnéznek...


Mondjuk, főleg, ha huszonéves vagy, én mindenképpen hosszú ujjú inget javasolnék, könyékig feltűrt ingujjal, alkalomtól függően kitűrt vagy betűrt derékkal, illetve -szintén te tudod, hová mész- esetleg nyakkendővel.


A rövid ujjú ing 25 fölött már nagyon lezser,etikett szerint se illik viselni, még akkor se, ha elvileg alkalmi. (Állásinterjún abszolút rossz pont, és ha randiról van szó, a csajok szemében sem igazán szexi...)


26 F

2013. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy gáz állásinterjún. Persze attól is függ, milyen pozícióról beszélünk. Én nem veszek hosszúujjút interjúra, mert egyrészt mindnek túl hosszú az ujja nekem, másrészt harminc fok lesz, és izzadtnak lenni kellemetlenebb.
2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána, a rövid ujjú ing, hiába találkozol vele a legmenőbb öltönyszalonok kirakatában is, az etikett szerint nem szalonképes. Ez van, nem én találtam ki. Egyébként ha szellős anyagból van, és felhajtod könyékig, nem izzadsz jobban bele.
2013. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!