Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baromság és ronda ez a...

Nem baromság és ronda ez a titokzokni-őrület?

Figyelt kérdés

Most komolyan: miért nem lehet rendes, boka fölé érő rövidzoknit hordani, mint azelőtt?


Rondán is néz ki, mintha bele lenne taposva a cipőbe z a zokni. Kilátszani meg így is kilátszik, meg egyébként is, mi értelme azt játszani, hogy most olyan, mintha nem lenne rajtam zokni, de persze azért mégis van? :)

Ha olyanom van, felhúzom valóban mezítlábra a cipőmet és kész.



2013. máj. 19. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Csak mert neked nem tetszik, nem ronda!

Mert sokaknak az nem tetszik, hogy a normál van rajta pl rövid gatya, alacsony szárú cipő. Szerinted nem undorító hogy a zokni mennyire fönn van? Persze ha valaki túrázik, vagy focizik,vagy sportról van szó, oké. Akkor vedd fel!

Nem játsszák, hogy nincs rajtuk zokni, de szebb!

-.-

2013. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is tetszik, és nem értem miért vagy most ezen kiakadva, évek óta lehet titokzoknit hordani, nem egy új őrület ez. De ha neked nem tetszik ,akkor ne hord!
2013. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Speciel nekem semmi bajom vele,sőt... Nem hiszem, hogy bárki azért hordaná, hogy "azt játsza, hogy nincs rajta zokni", kicsit el vagy tévedve kedves kérdező. Egyrészt hülyén néz ki, ha van rajtad egy cipő a zokni meg a nyakadig fel van húzva, másrészről pedig legalább rendesen lebarnul a lábad, nem pedig csíkosan. Mezítlábra cipőt meg hülyeség felhúzni, mert vagy bepárlad a lábad, vagy feltöri a cipő és kényelmetlen lesz. (tudom, nálad egyik sem következik be sosem)
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
szerintem meg mindenki döntse el maga milyen zoknit hogy akar hordani. egyik sem őrületvagy undorító. éppen most ez a divat. most éppen ilyen holnap meg olyan.
2013. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem, kifejezetten praktikus ruhadarab. Egyébként attól még nem lesz igazad, hogy naponta felteszel valami mezítláb cipős kérdést, ugyanúgy belfülled az emberek lába a zárt cipőkbe zokni nélkül.
2013. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Én meg cipőbe nem is veszek fel zoknit, csak mezítláb vagyok a cipőben, semmi sincs a lábamon, ez a legegyszerűbb !!!
2013. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

14:10

"Egyrészt hülyén néz ki, ha van rajtad egy cipő a zokni meg a nyakadig fel van húzva, ..."


Attól, hogy a zokni épp a bokád fölé ér, még nincs a nyakadig húzva :)

2013. jún. 1. 13:20
 8/13 anonim ***** válasza:

inkább nézzen ki így [link]


mint mondjuk így [link]


undorító mikor a normál zokni lóg ki, kivétel persze ha hosszú gatya van rajtad, de ha egy nőies cipőból kilóg a zokni és rövidnadrág vagy szoknya van rajtad az úgy béne.

2013. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*béna
2013. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Számomra nem béna,és azért most nem fogok normális zoknit felvenni.pláne hogy felveszem a térdnadrágomat sportcipővel, undoritó számomra ha nagyon kilátszik belőle a zokni,ezért veszek fel titokzoknit!

Sőt van topánkám,ahhoz is titokzoknit veszek fel,csak nem olyat mint a normál titokzokni,hanem ilyet: [link]

2013. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!