Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baromság és ronda ez a...

Nem baromság és ronda ez a titokzokni-őrület?

Figyelt kérdés

Most komolyan: miért nem lehet rendes, boka fölé érő rövidzoknit hordani, mint azelőtt?


Rondán is néz ki, mintha bele lenne taposva a cipőbe z a zokni. Kilátszani meg így is kilátszik, meg egyébként is, mi értelme azt játszani, hogy most olyan, mintha nem lenne rajtam zokni, de persze azért mégis van? :)

Ha olyanom van, felhúzom valóban mezítlábra a cipőmet és kész.



2013. máj. 19. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Előző vagyok,én soha nem húztam fel semelyik cipőmet mezítláb,és nem is áll szándékomba!Számomra az undorító!És hiába jönnének páran azzal,hogy befújja a cipőt meg a lábát lábsprével akkor is büdös lesz!!

Max 2 magassarkút veszek fel mezítláb,mivel azokat máshogy nem lehet,+ a papucsomat nyáron!

2013. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
DE ! Fiú vagyok, utálom a zoknit, sohasem veszek fel, mindig mezítláb cipőben járok mindenhová, csak télen veszek fel női átlátszó térd meg bokafixet, fekete és átlátszó harisnyanadrágot ! Most nyáron mezítláb járok, csak tnap az évzáróra vettem fel 1 fekete harisnyát persze fekete csőgatyával, mert nekem naon teccenek a harisnyák fiú létemre ! Am csak télen hordok harisnyát, vagy pl ha évnyitó vagy évzáró van felveszem a fekete harisnyanadrágot, hogy a cipő meg a nadrág alja közötti csupasz lábam ne látszódjon fehérnek, felveszem a fekete harisnyanadrágom, ami átlátszó, de fekete !!! Am nem észrevehető h harisnya van rajtam, de mostantól mindennap minden hosszú nadrágom fel fogom hajtani, és akkortól végre mindenki látni fogja a fekete harisnyanadrágom, lehet hogy még az átlátszót is, mert sztem az gáz h a fehér lábszáram kilátszik a felhajtott nadrág meg a cipő közt, és a sötétebb fekete átlátszó harisnyát ienkor fel szoktam venni ezért, meg azért is hogy lássa mindnenki hogy én férfi létemre harisnyát hordok !!!
2013. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na megint a harisnyafétises
2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!