Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek számít az valamit hogy...

Nektek számít az valamit hogy márkás ruhában van-e egy ember?

Figyelt kérdés
Ha pl. megismertek egy új embert rögtön azt nézitek, hogy márkás ruhában van-e? És számít ez valamit attól hogy megnézitek?

2013. máj. 20. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem egyáltalán, milyen márkákat hord az illető, a márkafüggő nyomikat pedig kifejezetten nem bírom.
2013. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem egyáltalán nem érdekel, az sokkal inkább, hogy igényesen legyen felöltözve. Sőt, csatlakozva az előttem szólóhoz, bosszant, ha valaki csak egy márka miatt dob ki pl. 10e ft-ot egy pólóra.
2013. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem... ha ízléses a márkás ruhája, akkor amúgy sem hivalkodó rajta a márka jelzés. nem bírom, ha ott virít a táskáján az L meg a V, a pólója meg egy hatalmas pipából áll...
2013. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem fontos milyen ruha van rajta. nem a ruha teszi az embert;)
2013. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Máson nem érdekel, de én magamon szeretem a márkás ruhákat.
2013. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a márka számít, hanem hogy normálisan néz-e ki.
2013. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít. Nem érdekel, én legtöbbször turkálókban vásárolok. Mondjuk ott is rengetegszer bukkanok márkás ruhákra. :)
2013. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, az összhangot nézem, az pedig márkától független.

A márka ott kap szerepet ha mondjuk látok valakin egy nekem tetsző darabot és megkönnyíti a dolgom,ha látható helyen van rajta a márkajelzés. Legalább tudom hol keressem,ha megakarnám venni.

Vagy akkor tűnik szembe ha valaki nagyon márkamániás és a teste egy ingyen hirdetőtábla (sőt ő fizet érte), netalántán ízléstelenül hamis holmit hord.

2013. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít, hogy máson márkás ruha van-e vagy nem. A lényeg, hogy azért normálisan nézzen ki. Az sem számít, hogyha szabadidőben járkál. Viszont az egyik munkatársam például ilyen tipikus "gagyi bolyhos pamutos, 500Ft-os" szabadidőnadrágban jön el dolgozni. Azért erről már megvan a véleményem, ez már igénytelenség szerintem.


Magamon viszont szeretem a márkás ruhákat. Mondjuk nem az ilyen sportmárkák jönnek be, amiket mindenki ismer, illetve hatalmas betűkkel van ráírva a márkafelirat, hanem inkább a minőségi olasz márkájú ruhák, amiken általában nem virít nagy méretben a márkafelirat. Pl: Diesel, Gas, Armani... általában ezektől vásárolok ruhákat, minőségiek, nagyon szeretem ezeket, általában normális méretű a márkajelzés is, sok esetben csak a márka szlogenje van feltüntetve. Pont az említett napokban mondta egy srác, hogy ő nem adna ki ennyi összeget egy pólóért vagy farmerért, amikor az egyikre csak a márka szlogenje van feltüntetve, a másikra pedig 1 cm-es nagyságban van ráírva a márkafelirat. Szerintem ez pedig pont jó :)



"a márkafüggő nyomikat pedig kifejezetten nem bírom....bosszant, ha valaki csak egy márka miatt dob ki pl. 10e ft-ot egy pólóra..."


Ezek viszont baromságok. Nem egy márkafelirat miatt kerül 10.000Ft-ba az a póló, hanem mert minőségi. Mondhat bárki bármit: vettem a C&A-ba pólót 3-4 hete, hétvégente volt kimosva, 1500Ft volt. Újonnan jó is volt, erős ,jó anyagnak nézett ki. 3-4 mosás után úgy "elvesztette a tartását", szerintem ki is fog nyúlni nemsokára. A varrása összehajtva már most össze vissza van, mintha meglenne csavarodva. Ja kék a póló, de még 3-4 mosás után is a színfogó teljesen kék volt. Ha nem használnám összefogna mindent? Újonnan nem fognak a Diesel vagy Armani ruháim, színfogó azokhoz nem kellett. Komolyan mondom, hogy a 150-szer mosott Diesel vagy Armani felsőm jobb állaptban van, mint ez a C&A-s: például nincs megtekeredve, pontos a varrásuk, és van tartása a felsőknek, nem érzem azt, hogy kifog nyúlni.

Akárki akármit mond, egy jó márka garancia a minőségre.

2013. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha csinosan van felöltözve, akkor meg szoktam nézni. Van egy rajztanár ismerősöm, úgy felöltözik kínaiból meg teszkós ruhából, hogy csak lesek, mindig csinos és stílusos. Nekem nem számít a márka, inkább a stílus, ízlés.
2013. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!