Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Este fel 9 kor randim lesz,...

Este fel 9 kor randim lesz, es arra gondoltam, hogy egy bordo inget veszek fel, aminek az ujja konyekig er es abban megyek, fazni fogok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű.
2013. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert most is hűvös van.
2013. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fázni fogsz, kivéve ha bent lesztek egy melegebb helyen.
2013. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem kevés.
2013. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a francból tudjuk mi azt, hogy te fázni fogsz e? Azt valószínűleg mindenki megtudja állapítani saját magáról, hogy fázna e, na de egy teljesen idegen emberről aligha. Meg egyébként is hány éves vagy? Anyukád öltöztet még, hogy ilyen egyszerű kérdésekben sem tudsz önálló döntést hozni?
2013. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy a sok marha csak besértődni fog az előző válaszomon, ami csupán a nyilvánvaló igazságot írta le. Máskor a leszavazás előtt azért nem ártana kicsit gondolkodni és a dolgok mögé látni.
2013. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!