Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálykiránduláskor mit...

Osztálykiránduláskor mit vegyek fel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barlangba fogunk menni, aztán egy várba, utána egy múzeumba, végül pedig egy állatkertbe!

Ez mind szép és jó , csakhogy nekem nincsen egy normális hosszú ujjú pulcsim se! kiskabátom az van de nem szép .. nem tudom mit vegyek fel felülre! segítenétek? és valami olcsót mondjatok légyszi . vagy valami átalakítósat is mondhatnátok vevő vagyok rá! alul lesz rajtam egy farmer gatya, ha meleg lesz átveszem egy rövid gatyára!

12/l



2013. máj. 20. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
pulóver..?? :D
2013. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak olcsó pulóverek, márkásabbakat már 4000-5000-ért kaphatsz, kínai boltokban pedig 1500-ért is találsz már. Vagy nézz be egy turkálóba, ki lehet fogni nagyon szép, újszerű darabokat is, én sokszor vettem úgy, hogy még minden címke rajta volt... és ott 1000-2000 ft-ért találhatsz jó pulcsit.


Szerintem is az lenne a legjobb, ha a farmerhez egy pólót, és fölé egy pulcsit vennél, hiszen kiszámíthatatlan az időjárás, de ezzel nem nagyon lőhetsz mellé.

2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!