Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túrázni megyünk az osztállyal,...

Túrázni megyünk az osztállyal, az gáz lenne ha acélbetétes bakancsban mennék?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed a legmegfelelőbbnek ilyen terepre, és tutira be van járatva, akkor szerintem egyáltalán nem gáz. A kinézet úgyse számít túrázásnál, ennek ellenére nálunk általában a fél osztály megbánja a balerinacipőt úgy félúton.

Csak legyél biztos benne, hogy nem töri a lábad sehol, és nem fogsz megsülni benne :)

2013. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túrákra ajánlatos egy jó memória habos talpbetét bele (tapasztalat). Kínaiban kapsz párszáz Ft-ért.
2013. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én abban mennék, túrázásra sokkal megfelelőbb, mint pl egy tornacipő... de csak akkor, ha megszoktad már benne a járást, és nem fogja törni a lábad, meg ha nem sülsz meg benne. Bár 40 fokos napsütésben minden cipő k*rvameleg szóval tökmindegy :D
2013. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én túrázni egyszer voltam acélbetétesben, azt gondolva hogy jobb mint más cipő, de marha nagyot tévedtem, azt hittem a lábam leszakad a súlya alatt egy idő után már, nagyon melegem is volt benne, bármelyik sportcipőm jobb volt ennél eddig. Én nem ajánlom az biztos, utána még 1 hétig fájt a lábam.
2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 4. válaszolóval. Egyszer, osztálykiránduláson túrázni voltunk dimbes-dombos területen, én, a kis butus meg azt gondoltam, hogy az majd nagyon jó lesz. Tévedés. A lehető legrosszabb, még a mezei tornacipő is ezerszer jobb, kényelmesebb, praktikusabb. Amikor a sok sétálástól már amúgy is elfárad az ember, az a dög nehéz baki csak még jobban lehúz, kínlódás az egész.
2013. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én az acélbetétesre szavazok. Régen rengeteget túráztam, sokszor nehéz terepen, légvonalba. Az említett hátulütők igazak. Nehezebb, jobban izzad a lábad és melege van. De! Erősre kötöd, raksz bele talpbetétet és fájdalmasan hangzik vagy sem, vastag zoknit húzol, hogy ne kezdje ki a lábad. Amit kapsz cserébe, megtartja a bokádat ami hosszabb sétáknál nagyon hálás dolog. Estére meg kint hagyod szellőzni ;)
2013. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tereptől is függ. Egyébként jó dolog a baki, mert tartja a bokádat, nem csúszik, viszont kicsit nehéz. Szóval nem gáz egyáltalán.
2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meggyőztetek, bár remélem a 15 soros tényleg nem lesz meleg nagyon...
2013. máj. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!