Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába illik menni?

Milyen ruhába illik menni?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe beleszerettem,kezd kialakulni közöttünk vmi,és elhívott a keresztapja gyerekének a keresztelőjére aki 3 éves.Miyen ruhába illik menni,és vmit illik e vinnem?
2013. máj. 21. 23:56
 1/2 anonim válasza:
Valami nem túl hivalkodó, rikító színű kisruhában. nem pántnélküli bulizós partyruhára gondolok, kicsit lehet trapéz alakú a szoknyarész,felül pántos. Ha nem vagy szoknyás akkor esetleg 1 színű, szintén nem rikító nadrág (nem farmer! mégis csak templomba mész)és hozzáillő felső. például púder színű nadrág, virágos felső és fehér esetleg nude ballerina vagy magassarkú.remélem tudtam segíteni, ajándékot illetően sajnos nem tudok választ adni, igazából nem ismerőseid, nem rokonaid MÉG ;) a srác (és a szülei) gondoskodnak majd az ajándékról, hisz nem külön mentek:) érezd jól magad majd szia
2013. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk keresztelőn általában a nők kosztümben vannak, vagy elegáns szoknya/nadrág blúzzal. Szerintem nem kell egybe ruha, pláne, hogy nem egy közeli rokonról van szó. Az a lényeg, hogy ne legyen túl rövid a szoknya és ne legyen kint a melled és a vállad.
2013. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!