Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó melltartó méretet vettem,...

Jó melltartó méretet vettem, ha a mellem teljesen kitölti a kosarat, de a pántot teljesen hátra kell állítani? Mármint a kis pántállító pöcök van a hátamon, a pánt legvégén, amit másoknál a váll magasságában látok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:

jót vettél

sajnos sok melltartót így gyártanak. nekem is soknál a végén van

a baj az, hogy a mosástól meg fog nyúlni, és nem lesz hova húzzad

nekem már ment a kukába így nem egy


ha kisebbet vennél, akkor meg a kosár nem lenne jó


mindig fel kell próbálni, és ha le kell végig húzni a pöcköt, inkább ne vedd meg

2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ott van. De én örülök annak is, ha találok olyat, ami nem kerül egy vagyonba, jó méretű, és meg is tartja a melleimet, így ezen már nem is szoktam gondolkodni, hogy túl hátul van a pöcök...
2013. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kosár valószínűleg jó, viszont a pántoknál nem értem mit írtál.

Akkor jó ha a vízszíntes pánt egy magasságban van a melleddel; ha már felcsúszik hátul az rossz.

Az sem jó ha a két kisebb pántot állítják szűkre és azzal próbálják felhúzni/megtartani a mellüket. Ilyen esetben a vízszintes pánt nagy. Vagy alapból nagy volt, vagy elnyúlt a melltartó.

2013. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

A két vállpánton lévő húzható kis műanyagot (fogalmam sincs mi a neve) kell teljesen hátrahúznom, hogy kényelmes legyen, tehát a hátamnál van a keresztpánt felett. Ha kicsit feljebb húzom, akkor már kicsit szorító érzésem van tőle, na meg kibuggyanok a melltartóból.

2013. máj. 24. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy találtál olyat, amivel csak ez a gond:) Szerintem nagyon sok melltartó gyártásakor egyáltalán nem figyelnek erre, azért vannak ilyenek.
2013. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj, már értem. Jó úgy.
2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!