Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti jártatok már így ruhaeladás...

Ti jártatok már így ruhaeladással?

Figyelt kérdés
Aprodon, startapron árulom a megunt, sokszor sosem hordott, márkás ruháimat. Van is rá bőven jelentkező, de 100ből 99szer a megbeszélt időpontban nem jön el a vevő, le se mondja, telefont nem vesz fel. Mi haszna van belőle, ha szórakozik? És sokszor magukat egyetemistának mondott lányok. Ők lesznek a jövő értelmiségei?

2013. máj. 22. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de a párom ruháit is én teszem fel apródra csak mert én hétköznap többet vagyok itthon pihenőn (12 órás műszak) és akkor velem kell megbeszélni ha valaki akar venni ruhát.

Rengetegen hívtak engem 16 évesektől 30 évesekig, mert a barátnőmnek sok csini ruhája van, de nem márkásak csak ilyen jól kinézők.

Azokat próbáltuk eladni így, hátha, nem volt sok ruha csak 8 darab. De a 30 érdeklődőből kb 10 en ha eljöttek érte megnézni.

Persze sok olyan volt aki csak felpróbálta aztán otthagyta, volt aki az egyiket megvette, és ennyi.

Inkább bementünk velük a turkálóba és ott eladtuk jóval kevesebbért. Amik már olyanok voltak azokat adományként oda adtuk a vörös keresztnek az én gyerekkori ruháimat is oda adtuk, plusz egy közeli kórházba is van egy szervezet, a neve nem jut eszembe a gyerek ruháimat nekik adtam. Szóval én így nem adnék el neten.

Persze volt hogy meghirdettem már egy régebbi mobiltelefonomat, arra volt érdeklődő és jöttek érte kapásból. De amikor a régi ps 2 es konzolom hirdettem meg arra is volt jelentkező de senki nem jött érte.

Na nekem kb itt lett elegem ebből.

2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem személyesen veszem át, hanem postával küldetem többnyire, de nem értem ezt én se. Lehet meggondolták magukat, vagy nem is tudom, de én se értem, ez miért jó, hogy lopják az emberek idejét.
2013. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!