Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen nyomorultnak? Más is szokott így lenni ezzel?

Figyelt kérdés

Amikor reggel elmegyek az iskolába úgy érzem minden klappol,rendesen áll a hajam is meg minden,de ahogy telik az idő egyre inkább érzem,hogy olyan nyomorult vagyok..szétcsúszik a hajam,hiába igazgatom minden szünetben meg,egyre csúnyábbnak látom magam,mire hazaérek annyira paslán érzem magamat,hogy az borzasztó..

Pedig nem vagyok dagi,vagy ilyesmi,mégis annyira feszült vagyok emiatt,hogy az iskolában annak látnak,nevetségesnek találnak,és vannak nálam jóval nagyobb darab lányok,akik csinibabának akarnak öltözni..van köztünk vagy 10-15 kiló,őket néha mégis kisebbnek látom magamnál..miért van ez?? Néha szépnek érzem magam tényleg,néha viszont nagyon mélyponton vagyok..:( 18/L


2013. máj. 22. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz
2013. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó,de most tényleg,komoly válaszokat szeretnék..:s
2013. máj. 22. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
ismerős érzésa lényeg az hogy próbálj csak róla gondolni
2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nincs elég önbizalmad!

Reggel csináld meg szépen a hajad, ha szétcsúszik akkor fújj rá lakkot. És mond el a tükörbe magadnak, hogy "Ma igen szép vagyok!" - tudom elég viccesen hangzik, de lehet hogy segít.

Mosolyogj mindig, legyél vidám!

És szerintem vegyél magadnak pár apróságot, egy új felsőt valami szép ékszert egy új sarut. Felveszed suliba és kicsit több önbizalmad lesz! :)

2013. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is.. Néha annyira semmilyennek érzem magam, hogy még az utcára sem szivesen modulok ki. A mai is egy ilyen nap :/
2013. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor voltam így. De csak addig, amíg olyan környezetben voltam. Ahogy új suliba kerültem, már egyáltalán nem éreztem ilyet.

Pár óra alatt senki sem lesz csúnyább, te sem. Másokkal ne törődj, csak magadra figyelj. Pl, reggel azért vetted fel azt a felsőt, mert csinos, jól áll rajtad. És ez így is marad, egészen addig amíg le nem veszed.

2013. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első nem mondott hülyeséget pszichológushoz kellene menned
2013. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha a hajam kicsit feltupírozom vékonyabbnak látom magam,de ez kb.20 perc alatt menthetetlenül néz ki és annyira rosszul érzem magam..:(

Nem is akarok emiatt menni sehová..utálom néha magam nagyon,néha úgy látom jól nézek ki,de ez a feszengés attól,ahogy kinézek leginkább az iskolában van jelen..:S

2013. máj. 23. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:
depressziós vagy, erre vannak azonban kiváló gyógyszerek meg kezelés
2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!