Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Debrecenben olcsón...

Hol tudok Debrecenben olcsón Converse cipőhöz jutni? Nem baj ha használt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hali! Vámospércsen 2-3000 ft-ért tudsz használtat venni. Megéri kimenni.
2009. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen, Vámospércs, megerősítésképpen írom. Sokszor olyanok is vannak, amelyek a magyarországi üzletekbe még be sem kerültek (én is így jutottam hozzá egy egyedi darabhoz). Az új kollekciós új converse-ek kb 10 12 körül vannak, a használt mintások 4 körül, a sima egyszinűek 2 3 körül. Rendes a csajszi is, nagyon segítőkész :) A buszjegy Debrecenből oda vissza kijön 500 ból.
2009. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégegy Vámospércs párti :D 10 éve minimum hogy ott vásárolok XD kb 20ezret hagyunk ott családilag egy alkalommal és mindenkinek jut belőle 3 pár cipő fejenként. :D Converse cipő pedig ha nincs ott vagy 200 féle akkor egyse :D
2009. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval go Vámospércs, köszönöm a segítséget. Pontosan hol találom meg ezt a boltot, vagy helyet? Milyen utcán? Vagy hol kell keresni?:D
2009. okt. 4. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben is van a Puskás fotó kapualjban. Az vegyes van használt és újj is, mind 8000 ft körül van. :D
2010. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi a pontos cím! ^^
2011. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!