Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiún mien az átlátszó...

Egy fiún mien az átlátszó harisnya felveheti zokni helyett az átlátszó harisnyát?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Szinte le mertem volna fogadni,hogy ezt a primitiv valaszokat kapod,annak ellenere,hogy gyartanak ferfi nejlonharisnyat is!!! En csak arra lennek kivancsi,hogy ha ez a sok primitiv lat egy non ferfi nyakkendot,zakot,inget, gondolok a noi rendorszovivokre,pincerekre,akkor ezek szerint ok is b.zik? Annak ellenere,hogy gyartanak noi zakot,inget, stb. Veluk senki sem foglalkozik,csak a fiuknak kell szurken, egyhanguan oltozkodni? Egyebkent ha a nejlon zokniba beleizzad, a fekete zokniba ami a szine miatt is vonza a meleget nem, akkor a csajok miert nem ezt hasznaljak?
2013. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ocsmány.


Vagy vegyél fel zoknit, vagy húzd fel a cipődet zokni nélkül mezítlábra. Ennyi.

2013. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

5-ös! TE VAGY A B*ZI, NEM AKI FÉRFI LÉTÉRE HARISNYÁT IS HORD!!!!

Én szeretek harisnyát, nejlont is hordani de úgy,hogy ne legyen átlátszó,mert az nőies azért,de ha neked így jó,akkor hord, de persze szőrtelenítve. Nekem pl nem szokott jobban izzadni a lábam ahogy írják, sőt akkor nem is szokott, hisz olyan mintha mezítláb lennék. Szóval az a lényeg neked tetsszen a dolog, ne foglalkozz mással.

2013. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem mien, hanem milyen. Tanulj már meg normálisan írni! Bocsi.


Amúgy meg a kérdésre válaszolva: iszonyúan ronda és hülye dolog. Egyáltalán hogyan jut eszedbe ilyesmi?

2013. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

13-as:

5-ös vagyok, és képzeld én is hordok harisnyát, nejlont és pamutot is...de én LÁNY vagyok, szóval nem vagyok b*zi.

2013. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Az 5-nek csak annyit,hogy ha te meg nadragot veszel fel akkor meg te leszel a b.uzi, mert az meg ferfi ruha!!!
2013. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, akkor is nagyon buta az,aki a férfi harisnyaviselést a búzasággal párosítja, érted vagy nem, de buta, gyerekes gondolkozás.
2013. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!