Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz már átlátszó harisnyát...

Gáz már átlátszó harisnyát venni ilyen időben?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem hiszik majd azt hogy nincs is rajtam harisnya, és meghülyültem hogy így mászkálok a hidegben?:D
2011. dec. 14. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de azért ahhoz elég hideg van,de te tudod.
2011. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz fázni, csak nyugodtan. Még ha két harisnyát is veszel egymás felé, nem fog valami nagyon melegíteni, és begyűjtem majd jópár értetlenül pillázó tekintetet.
2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem egy magas szárú csizmával, kifejezzen jól néz ki és vonzza a férfi tekinteteket. Én is gyakran veszem fel: csizma, átlátszó harisnya, miniszoknya, hosszú kabát. És így a lábadnak csak kicsiny része látszik ki. Nem fáztam meg.
2011. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon sok ilyet látok.
2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kocsi van a feneked alatt, és csak a parkolótól kell sétafikálnod, akkor teljesen jó.

Azért busszal meg gyalog nem erőltetném, és nem azért, mert gáz, vagy nem gáz, de a felfázás baromi rossz dolog, hidd el. :S Ilyenkor inkább vastag harisnya vagy leggings kell, hiába van egész enyhe idő. :S

2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is még mászkálok átlátszó harisnyába.Szerintem nem gáz.
2011. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bulizáshoz lenne értelme felvenni átlátszó harisnyát. Ott viszont miniszoknyával meg mindennel mehet mivel kellemes meleg van egy szórakozóhelyen de így az utcán sétálgatni benne elég meredek nah meg tényleg megfáznál amit gondolom te sem akarsz :)
2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De jó hallani, hogy vannak olyan lányok is mint te, akinek ez eszébe jut ilyenkor is :-))

Szerintem nyugodtan felveheted, biztos nagyon csinos leszel benne! Egyébként ha a szoknya rövid, akkor valóban érdemes hosszabb szárú csizmát és hosszabb kabátot is felvenni a megfázás elkerülése érdekében.

2011. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!