Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van a divatnak? Ti...

Mi értelme van a divatnak? Ti divat szerint működtök?

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak hogy mindenki ugyanolyan? Egyediség már nem létezik? Most komolyan, fessünk ombre hajat mert az a divat... Vegyünk Converse-t mert az a divat. MIÉRT???? Csak engem idegesít ez a divatmánia?

2013. máj. 23. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én követem valamelyest a divatot, de nem mindent veszek át, csak ami passzol az egyéniségemhez. :)
2013. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lényeg hogy értelme legyen, hanem hogy nagy pénz van benne
2013. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok divatmániás, nem a divat szerint működök, de ami tetszik, azt átveszem belőle. Divat a pasztell, tetszik, van pasztell színű holmim. Divat a csipke, tetszik, van csipkés holmim. Divat a neon, ronda, nincs ilyen holmim. Divat a szaggatott farmer, ronda, nincs, nem kell. Ombre hajam sincs, és Converse dorkót sem hordok. A divatos holmikat keverem a saját stílusommal, így leszek egyedi:)
2013. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de a divat folyamatosan változik. Ha jövőre nem divat a csipke nem veszed fel?? Én az ilyeneket nem értem... -.- Ha valami jól néz ki az jól néz ki nem értem miért kell ráhúzni ezt a dolgot.
2013. máj. 23. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem divat szerint öltözködöm, csak ami tetszik. :D Lehet, hogy benne van a divatban, amiket hordok, lehet, hogy nincs,nem is tudom igazán, de én szeretem ahogy öltözködöm. :)


16L

2013. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel más mit hord meg milyen haja van, az ő dolguk. Én sose öltöztem divat szerint. Mondjuk ez elég nehéz, mivel minden boltban csak divatcuccokat lehet kapni szinte.
2013. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a lepel ruhákat, most épp divat bár eléggé megosztja a közvéleményt de nekem tetszik, hordom... van h leggingsel van h ruhaként épphogy takarja a fenekem.... szerintem nagyon szexi és sejtelmes viselet imádom... ahogy a leggings+ oversize felsők.. divat igen, de ha most nem lesz az a következő szezonban én akkor is fogom hordani.

Mindig úgy vagyok, hogy nézem a divatot de nem hordom ész nélkül ami divatos pl. ezek a galaxy mintás holmiktól szabályos hányingerem van, a kislányok meg nyakukat törik érte....

:)

Ja én 28 éves vagyok, de szerintem ebből a szempontból ez lényegtelen... mert ugyanúgy felveszem a színes holmikat... nem zavar h tőlem komolyabb ruhákat várnak el, azt hordom ami tetszik.

2013. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Igen, de a divat folyamatosan változik. Ha jövőre nem divat a csipke nem veszed fel?? Én az ilyeneket nem értem... -.- Ha valami jól néz ki az jól néz ki nem értem miért kell ráhúzni ezt a dolgot."

Nem húzok rá semmit semmire, és ha jövőre hót ciki lesz a csipke, akkor is viselni fogom, mert tetszik. De éppen azért, mert divatos, könnyebb olyan ruhákat, kiegészítőket venni, amik így díszítettek. De ez csak egy példa, mondhatnék akármit, de ha nem akarod felfogni, akkor nem is fogod felfogni.

2013. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem rólad állítottam hogy ha nem divat nem veszed fel. Csak kihangsúlyoztam hogy nekem ezzel van problémám. Nincs azzal semmi baj ha tetszik ami divatos. Azzal van baj hogy ha hirtelen már nem lesz az akkor mégsem tetszik.
2013. máj. 23. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

figyelj ha nem lenne divat még mindig itt tartanánk:

[link]

2013. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!