Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakkal milyen ruhát...

Ilyen alakkal milyen ruhát vehetnék fel diplomaosztóra? Légyszives segíts?!? Kép lent.

Figyelt kérdés

nagyon csúnya az alakom de már elkezdtem dolgozni rajta, csak sajnos nem tudok sokat változni júliusig...

légyszives ha van vmi ötleted oszd meg velem :(

18L


2013. máj. 24. 18:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 24. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van derekad, azt kéne kihangsúlyozni valami szép egyberuhával. Néhány ötlet:

[link]


[link]


[link]


Lényeg, hogy lefelé bővüljön, fent legyen szűkebb és vegyél hozzá egy magassarkút. Ha a karod zavar, akkor felvehetsz egy csinos blézert is.

2013. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló nagyon jó ötleteket adott! Érdemes megfogadnod, mert tényleg ezek állnának neked jól.
2013. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még egy kis inspiráció, hogy tudsz csinosan öltözni: [link]


[link]

2013. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :) igyekszem akk vmi hasonlót keresni mint ezek!
2013. máj. 24. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
A talártól úgy sem látszik az alakod.
2013. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értem, hogy mi a baj az alakoddal. Telt, nőies alkatod van. Nem értem, miért jobb manapság a csontsoványság, mint a szép, telt alak?
2013. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a 2. hozzászóló nagyon jó ruhákat mutatott, fogadd meg a tanácsát. amúgy Adele-nek is hasonló alakja van, nézd meg, h milyen ruhákat hord ő. például a Royal Albert Hall koncertéj a ruha amit felvett, az nagyon jól néz ki. csak ezt a használható képet találtam most így gyorsan, itt nem látszik, de a ruha kb térdig ér: [link]
2013. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó a linket nem tudom megnézni sajnos...de nektek is köszönöm h válaszoltatok!
2013. máj. 25. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló az alkatom, de úgy en bloc kicsit vékonyabb vagyok nálad. mindenesetre plus size a méretem :)


nos, a derékban szűkített, lefelé bővülő, felül szűkebb rucik nagyon jól állnak nekem, mivel legalább a derekam értékelhető :)

[link]

[link]


ilyesmikre gondolok. mindenképpen érjen térd alá, és lapos talpú, vagy nagyon kicsi sarkú cipőt vegyél fel hozzá, sztem egy husi csajszin nem annyira áll jól a tűsarkú.

látom a karod is husisabb, mindenképpen valami ujjasat válassz, az ujjatlan előnytelen lenne.


ha nem vagy túl sznob, akkor nézz be pár turiba, sok helyen találni a méretedben szép alkalmi ruhákat, és legalább olcsóbban megúszod. a molett üzletek iszonyat pofátlan árakkal dolgoznak...

2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!