Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetne-e a trágyaszagú...

Lehetne-e a trágyaszagú gumicsizmámat szagtalanítani valahogyan? Megmostam, ázott lavorba vagy 2 napig, de színházba hogy néz mán ki ilyen szaggal bemenni. A spréillatot is elnyomja. Mer meghívott a sógornőm. Segíccsetek!

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
fake kérdés :D
2009. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne vedd fel! Azt nem mondta a sógornőd, hogy nem illik szinházba gumicsizmába menni?
2009. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
nagy poén :|
2009. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
:DDDDD
2009. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

màn-màr

spréillat-spray illat

mer-mert

segiccsetek-segitsetek


Ennyi helyesiràsi hiba utàn szerintem neked mindegy hogy szagos vagy szagtalan csizmàban jelensz meg bàrhol is.

Amugy meg nem tudtad hogy a legujabb trend szerint mezitlàb megyünk szorakozni?

Végezetül ha tényleg kivàncsi vagy,mivel tüntesd el a tràgyaszagot,akkor ajànlom hogy sütöport önts bele,hintöporral keverve.Vagy pedig àztasd hypos vizbe!

(Én külföldi billentyüzetröl irok,az ékezetek hiànyossàgàt nézzétek el:)

2009. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.De a helyesírási hibának nincsen szaga,csak a csizmanak,de majd be is spréyzem a hipó után.Sógornőnek mindegy,neki is teccik,nekem is.Kedvenc lábbelim,de van puccos cipőm is.
2009. okt. 5. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem azert van ez az oldal, hogy egymassal csufolkodjunk, hanem, hogy megprobaljunk tanacsokat adni.Nem gondolt arra egyiketek sem, hogy talan annak a szegeny embernek nincs mas, mit felvegyen?Akarmelyiketek lehetne ugyanolyan helyzetben mint a kerdezo.Akkor biztosan nem pattognatok es nem neznetek le a masikat.

A kerdezonek meg azt tanacsolnam, hogy azert megiscsak szinhazba megy es oda nem illik gumicsizmaba menni.Szerezzen valahonnan egy normalisabb felcipot, egy inget, meg egy nadragot.

2009. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó te tuti új vagy itt XD és még nem láttad sok idiótát , aki kedvetlésből tesz fel abszurd kérdséeket:D
2009. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, en egyaltalan nem vagyok uj ezen az oldalon, de az a velemenyem, hogy barmennyire is abszurd kerdeseket tesz fel valaki, azert illik normalis valaszokat adni ra, mert akarhogy nezed de sertoek lehetnek az ilyen valaszok a kerdezo szamara.Na de mindenki azt csinal amit akar, engem ennel jobban nem erdekel.
2009. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!