Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a használt,...

Hol tudnám eladni a használt, de jó állapotban lévő ruháim? Ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van, de költözés miatt, sajnos nem jöhet az új lakásba az összes.. Segítsetek ötletekkel! Köszi előre is! :-) (23 L)

#ruha #használt #költözés miatt
2013. máj. 26. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vatera.
2013. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vatera..bár az mostanában halott!Vagy jofogás!
2013. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, ismerem őket. De valami más? A jófogáson mennyire jól eladhatóak a ruhák? Veszik őket egyáltalán, nem tudjátok?
2013. máj. 26. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Tőlem vitték,de még aprodon is!
2013. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mennyiért raktad fel őket? Mennyiért érdemes, hogy el is vigyék de azért legyen nekem is belőle? Mennyi az ideális pl. egy póló, pulcsi, farmer? Valamelyik márkás.

Köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2013. máj. 26. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
ide is rakhatsz fel ruhát, pár üzlet már le lett bonyolítva így.:D
2013. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel tőlem többsége úgy vett,hogy postáznom kellett így pl a 3500ft-os új farmeromat 2000ft-ért tettem fel!Tehát De utánvéttel nem küldtem, sokan úgy vannak vele,h kis összeg és érted!Ha nincs otthon a vevő,tehát nem veszi át nem csak az oda postát hanem a vissza postát is az eladónak kell vissza fizetni,ami maga több mint amennyiért el akarod adni a ruhát,úgyh annak értelme nincs!

Anno előre utalással adtam el ,de volt olyan hál istennek h személyes átvétellel

2013. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

Hát, nem tudom, itt lehet e ilyet tenni, mert olvastam hogy akkor törlik a kérdést,mert hirdetni nem lehet. De ha komolyan érdekelnének cuccok, privibe küldök linkeket, ha gondolod,kedves hatodik válaszoló. :-)

2013. máj. 26. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Debreceni vagy, itt fog egy ilyen bolt nyílni.
2013. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kár, én pont az ország másik felében, Komárom megyében élek. De köszönöm, a választ!
2013. máj. 27. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!