Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem láttatok mostanában...

Nem láttatok mostanában zenekaros pólókat? Hol lehet kapni idén nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy akik mostanában jártak esetleg nagyobb bevásárlóközpontokban, plázákban nem láttatok-e zenekaros pólókat? Ha igen, milyeneket és hol?

Nos, ami most a 'fő célom', amire 'vadászom', az a Nirvana női (de akár férfi is, azt is hordanám), Beatles, Queen, Led Zeppelin, Doors, Ramones (tudom, volt a C&A-ban), Pink Floyd, Bon Jovi, Guns N Roses, Rolling Stones stb. pólók. Ebből a sokból az, amelyikre régóta várok, az a Nirvanás. Kb. féléve várom, hogy végre kapható legyen M.o.-n is (pull&bear az eddigi célpont, erről tudom, hogy elvileg ott lesz kapható), s nem szeretnék lemaradni róla. Mivel én nem vagyok pláza közelben, nem tudok hetente, vagy többször elmenni körülnézni, ezért titeket kérlek, akik gyakoriznak és szeretnek nézelődni, kérem írják meg nekem, hogy hol, mennyiért és milyen pólót láttak, vettek. Előre is köszönöm szépen! :)



2013. máj. 27. 20:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
utolsó vagyok, olyan 3-4 ezer Ft körül volt és bordó, meg kekizöld színű, nekem nem igazán tetszett :(
2013. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rendelni lehet. Talán hülyeséget monedok, de megnézheted :D
2013. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Komolyan ilyen C&a meg H&M boltokban Ramones-es ruhákat kapni? :O kívülről tré boltnak nézett ki mindigis de ezekután lehet benézek majd. Amúgy énis nyugati aluljárót tudom modnani vagy kőbányai piac, sárkánycenter
2013. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Csinálj magadnak! A sulimba is jár egy csaj, aki vett egy mellényt és a hátuljára rávarrta a Nirvana logóját. Nem nagy ördöngösség.
2014. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nincs esélyed hogy plázában ilyeneket kapj, menj el a rockpincébe(Bp)
2016. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!