Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki egyrészes fürdőruhát...

Nem ciki egyrészes fürdőruhát felvenni? Öreglányos?

Figyelt kérdés
Nem valami lapos a hasam és nagyon jó kis egyberészesek vannak, ami divat is lett újra, viszont bennem valahogy mindig is az volt, hogy az egyrészesek azok elég nyanyásak, vagy csak a nagyon kövérek hordják.

2013. máj. 28. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a nővérem nagyon kövér mégsem egyrészest hord,úgyhogy ez nem igaz

amúgy vannak belőle öregesek és fiatalosak is

nekem lapos a hasam meg viszonylag izmos,mégis egyrészest akarok majd venni mert mostanában nagyon szépeket gyártanak,úgyhogy szerintem nyugodtan vegyél

2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem öreges :P manapság már tényleg szép darabokat gyártanak
2013. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ milyet választasz, vannak, amik hát ja, elég öreg nénisek, de vannak nagyon fiatalosak is :)
2013. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

nagyon jó döntés, sose értettem, hogy akinek reng a hasán a háj, az miért vesz fel bikinit!


most az egy dolog, hogy a "kövérek" hordanak egybe részest (hiszen aki megteheti az szívesen sütteti a hasát is), de nem néznének kevésbé kövérnek, ha bikiniben lennél és látnák a hasad...


ez egy olyan jó döntés, amit kevesen hoznak meg, pl. hogy oszlop lábbal ne vegyen már fel senki cicagatyát, vagy csőnadrágot, attól még, hogy az a divat, lógós mellhez vegyen melltartót, stb.

2013. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És szerintetek egy vastagabb comb kevésbé ciki mondjuk a strandon fürdőruhában, mint az utcán egy rövidnadrágban?


Csak mert én például soha nem vennék fel utcára rövidnadrágot, mert nem vagyok megelégedve a lábaimmal, viszont strandra azért minden évben simán kimegyek.

2013. máj. 28. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vékony viszont utcára rövid gatyát előbb felveszek,mint bikinit,vagy fürdőruhát!Strandra rövid gatya, ujjatlanba mászkálok!Amúgy már vannak olyan jó egybe fürdő ruhák,úgyh sztem nem öreges! Attól is függ milyet választasz:)
2013. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha mondjuk megpróbálnál tenni ellene és elkezdenél mozogni kicsit, sportolni.

Az önbizalmadnak is jót tenne és lehet, hogy még az alakodon is változtatna...nyilván nem azonnal, de mondjuk jövő nyáron már nem kell ide kiírnod ezt a kérdést.


De amúgy nyugodtan felvehetsz amit akarsz, lényeg h te jól érezd benne magad.

2013. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyesmik szerintem jók lehetnek:

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pinkpancser ***** válasza:
Vagy monokini? Az is egyrészes ;)
2013. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Szülés után ledobtam 1 év alatt 12 kilót, sajnos még maradt rajtam pár kiló. 30 éven túl ülőmunka és család mellett jóval nehezebb a fogyókúra, de igyekszem.

2013. máj. 29. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!