Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Most őszintén! Aki...

Srácok! Most őszintén! Aki harisnyát visel, az van olyan bátor, hogy bevallja a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok harisnyás kérdés van,ezért én csak kiváncsi vagyok erre.Nagyon sokan eszküsznek a nejlonra,microfibára,lycrásra,meg mittudom én,de van e mersze hozzá,hogy kitálalja a csajszijának?"Bocs,de tudnod kell valami róllam,én ilyen meg ilyen harisnyát hordok titokban.Ezen át kell esni szerintem,akármi is lesz,mert könnyen félreérthet valamit.Nekem sem volt egyszerű,de szerencsére a barátnőm elég normálisan reagált rá.Azt mondta,a pamuthariban nincs semmi különös,viseljem egészséggel.És ennek már jópár éve.

2013. máj. 29. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Én is amikor csak lehet hordok nejlonharisnyát, ősztől tavaszig folyamatosan rajtam van. Több oka van, egyrészt hidegben melegít, másrészt imádom a bőrömön érezni a finom anyagot. :) Szinte csak akkor nincs rajtam, amikor már jön a rövidgatyás időszak, mert kicsit bénán néznék ki szerintem harisnya+rövidgatya kombinációban. Bár láttam már nem egyszer fiúkat is így öltözni, érdekes módon másokon nem tűnt bénának, inkább csak szokatlan volt. :)


Amúgy tök jó a nejlonharisnyákban, hogy amikor fűtött helyen vagyok, akkor sincs benne melegem, szemben a pamuttal, amiben szinte megsülnék ilyenkor.


Az én barátnőm tudja, nem csinál ebből gondot, sőt általában segíteni szokott a kiválasztásban. :) De volt már olyan is, hogy meglepett egy-két harisnyával. Tök természetesen kezeli, kb úgy, mintha pl egy pólót vett volna nekem. :)


Amúgy ezen kívül már látott harisnyában több haverom is. Én nem szégyellem, vagy titkolom, bár nem is mutogatom. De ha véletlenül meglát benne valaki, nem dől össze a világ. :)


Más fiúk is szőrtelenítik a lábukat? Vagy szőrös lábra veszitek a harisnyát? Aki szőrtelenít, mivel csinálja?

2013. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én el nem tudom képzelni magamon a harisnyát. És nem ítélkezem, de számomra nagyon bizarr, ha férfi ilyet hord.
2013. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Az elmúlt télen, amikor beállt a hideg, a barátnőm vett nekem egy jégeralsót, de olyan szar anyaga volt, állandóan szúrt. Vett még egyet, az meg első mosáskor összement... Reggel nézem, nem jön rám. Kis töprengés után odaadta egy fekete nejlonharisnyáját ideiglenesen. Ódzkotam tőle, de öltönynadrágban elég meredek minuszokban, felvettem. Elöször hülye érzés volt magamon látni, de úgy bevált, már nem is vettünk jégeralsót, csak nejlonharisnyát. Egy pamutharisnyát még kipróbáltam, az utcán jó, de a meleg irodában sok egész nap. A nejlonban nem fülledtem be.

Amúgy lejárunk teremfocizni, és télen más faszikon is láttam már az öltözőben.

Mindent egybevetve, nem túl nagy látvány biztos a csajoknak, de nekem bevált.

33 F

2013. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én elég toleráns vagyok de a nyunyóktől a belem kifordul
2013. máj. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Kedves 4-es pont nem "nyunyók"-ról van szó, hiszen akinek a barátnője adja a harisnyát, az nem hinném hogy az lenne.


Mindazonáltal nekem egy ilyen "szexis" átlátszó vagy áttetsző konyakszínű vagy sejtelmes fekete harisnya rém groteszkül hatna egy 44-45-ös nagy szőrösujjú férfi lábfejen vagy jól kibiciklizett maszkulin vádlikon :D :D :D

2013. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van pamut harisnyanadrágom. A barátnőm tudja, nem reagált rá semmi negatívat, csak kicsit elmosolyodott.
2013. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam térd és boka fixet is átlátszót felvenni cipőben, semmi zokni meg semmi más csak térd vagy bokafix és cipő, sőt én még simán mezítláb a cipőben is szoktam suliba menni !!!NAGYON JÓ ÉRZÉS !!!
2013. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nah megjött már a bokafixes gyerek is ...
2013. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én csak télen hordok. De nem azért mert erre izgulok, hanem mert az szigetel a legjobban és télen a munkás nadrág alá nagyon jó, mert én 80% ban a szabadban dolgozom.

A barátnőm tud róla, ő szokta oda adni azokat amik már kicsit kivannak szakadva vagy 1-1 száll fel van már futva, mert nekem az még tökéletes! Viseltem már ilyen 100 Ft-os combfixet is amiben semmi szexis plusz nincs és csak ilyen 1-2 alkalomra használható, az idegesített de amikor az volt kéznél azt húztam a lábamra, Az jobb volt mert csak reggel kellett és könnyebben letudtam venni.

Nem izgulok erre, és nincs ilyen fétisem sem. Én egyszerűen azért hordom mert nagyon fázós a lábam, és gyakorlatilag lila szokott lenni mindig az egész, de ha melegítőt vagy pamutot veszek alá az nekem már túl meleg és a vékony nejlon meg pont jó.

Ez van, a barátnőm tudja, és nem néz le miatta, meg a kollégáim és a haverjaim is tudják.

Mondták hogy én csinálom jól, mert így nem fázom.

2013. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8' :)))))
2013. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!