Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúhoz zokni? (lent)

Magassarkúhoz zokni? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

ehhez a cipőhöz szerintetek vehetek fel fekete zoknit (fekete nadrággal, persze)?

Zoknival próbáltam a boltban, úgy jó volt, viszont anélkül meg egy ujjnyi rés van a cipő sarka és az én sarkam között.:S

Hiába tömtem ki mindennel, "kinyírtam" a kislábujjam.. és ugyanannyi rés marad egy idő tán.:S

köszi a válaszokat.


2013. máj. 30. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jujj, nagyon nem. :/
2013. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lenne feltűnő és nem is vészes ha feketével veszed fel.
2013. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért gondoltam a zoknira, mert a sarkát már sajnos "lejártam" és visszavinni így nem tudom.:S
2013. máj. 30. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam csalni, úgy, hogy zokni fölé felveszek egy vékony nejlonzoknit (evidens, hogy uo. színű, mint a zokecs). A nejlonon nem látszik át a másik zokni, és azért mégsem egy vastag pamutzokni látszik ki. A nejlonhari meg teljesen elfogadott cipőknél.

Bocs a sok zokniért, de nem tudtam rá semmi szinonimát.

2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne ne ne:/ esetleg harisnya, vagy nejlon.
2013. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!